Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez, mit szeretne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mit szeretne az exem?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a barátnőm minden előjel nélkül. Sose csaltam meg, ő se tette,de mindkettőnknek zűrös háttere van, mindig egymást segítettük át a problémákon, hullámvölgyeken, nagyon szerettük egymást. A szakítás teljesen összetört, másfél évet csak így kidobott, egy nap alatt, mert mást is szeret rajtam kívül, és azt hangoztatja, hogy jobb ez így. A másik fiú fele nem lép, pedig bevallotta neki, össze is jönnének, de azt mondja nem akar jobban összetörni, ezért nem alakít ki vele kapcsolatot. Én még mindig szeretem, vissza is szeretném kapni, felajánlottam neki már mindent, de nem akar velem újra összejönni, nem lát rá sok esélyt. Közben hiányzom neki és a pár hete megismert pali is. Amióta szakított, minden szinte ugyan úgy megy, csak nincsen közöttünk semmi érzéki dolog, csak beszélget, találkozik velem. Minden variációt felajánlottam, de ő azt mondja, hogy így a legjobb, hogy senkit nem választ. Közben ugye velem van elég sokat, bántja is a szakítás, hogy ezt tette. Nem értem mit szeretne, se velem, se nélkülem szerű a helyzet, mit tudnék tenni, mit szeretne? Ha azt mondom neki, hogy akkor legyünk barátok, mert a boldogsága fontosabb az enyémnél, akkor az a baj, hogy hiányzom neki, ha meg azt szeretném, hogy folytassuk, akkor az a baj, ha azt mondom, akkor legyen végleg vége, akkor meg nem akar egyedül hagyni. Valahol szerethet, de elfojtja. A másik fiút is szereti, felé pedig ugye nem lép. Elutasít minden segítséget, nem tudom mit kéne tennem, nem akarom, hogy szenvedjen. Elengedtem, de felkeres, közeledni nem enged, barátként szeretne látni, de akkor is szenved. Ha elengedném akkor össze törne, mert ragaszkodik ugye hozzám Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Valahol még mindig szeret? Mit tehetnék? Nem akarom, hogy szenvedjen, de egyik felsorolt dolog se jó neki.

20/F



2014. júl. 30. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Rúgd p.csán!
2014. júl. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Egy idő után menekülni fog, eltart egy jó darabig. Egy helyben fog táncolni, még rá nem jön mit akar. Ne éld bele magad semmibe.
2014. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az volt a gáz a dologban, hogy pont el akartam pár napon belül jegyezni, mindent előkészítettem, utána egy picit összetört. Ma szeretne velem beszélni, végleges döntést kértem tőle, mert ez a helyzet egyikünknek se jó. Lehet még toporogni fog ahogy írtad, eléggé labilis jelenleg. Nem élem bele magam, csak várok, neki kell meghoznia a döntést.
2014. júl. 30. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
na vmi vegleges dontes? en fejehez vagnsm hogy elakartam jegyezni.rajonne mit veszitett.egy olyan sracot,ki szivbol szereti ot,ha ilyen dontesre szanta el magat
2014. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg a másik srác hiányzik jobban neki... Azt bevallom, hogy szinte egész nap vele voltam, nem nagyon érezhette a hiányom, nem nagyon tud szünetet tartani se... Megmondtam neki, de ő nem akarja elhinni, hogy el szerettem volna jegyezni. Még mindig egyhelyben áll a helyzet. Nem tudom mire számítsak, nem akar semmit elhinni, meg tudnám szerezni, de folyton tagad mindent, mintha nem szeretné felfogni és megalázó lenne visszafogadnia.
2014. júl. 31. 10:17
 6/6 anonim válasza:
Adjál neki időt
2014. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!