Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagálnátok a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok a helyemben? Az exem vissza szeretne kapni jelenleg úgy, h féltékennyé akar tenni!

Figyelt kérdés
Összejött egy kis cicababával,ami nem is igazán zavarna!Csak elég gyerekesen próbálja tudtomra adni,h ő már túl lépett rajtam...(amit azért nem hiszek el,mert még két hete is keresett mobilon)!Sajnos minden nap találkozunk és amint meglát magához húzza a barátnőjét,megcsókolja stb.
2012. dec. 6. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ennyit foglalkozol vele, így tuti leszel akkora idióta h visszafogadd! fogadni merek!
2012. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele?
2012. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívánj nekik sok boldogságot! Így reagálj!
2012. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet.. csak nekem facen küldi a linket a közös képeket..stb..és én meg mondom neki mindig: Tiiszta cuukiik vagytok *-* Hidd el hamar le szokott kopni. :D
2012. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoznék én vele,ha nem bámulna mindig folyamatosan,akár mikor/hol meglát!De már nagyon idegesít!Nem akartam vele bunkózni,szerettem volna szépen lezárni a kapcsolatot,de nem igazán sikerült...:/
2012. dec. 6. 19:02
 6/9 A kérdező kommentje:
1.,eszem ágában sincs "visszafogadni"!!!
2012. dec. 6. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
reméljük!
2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De konkrét választ nem adtatok...ti mit tennétek a helyemben?(Azon kívül ,h ne foglalkozzak vele!)Hogyan próbáljam tudtára adni,h nem érdekel?Ha nem nézek rájuk,beszélgetek tovább,nevetek stb. semmit nem ér,annál jobban csinálják!Ha egyedül van csak,akkor beszélgetést próbál kezdeményezni!De hát még sem küldhetem el a fenébe...
2012. dec. 6. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Vagy mondd neki, hogy mégiscsak érdekled, ha ennyire beszélgetni akar veled, bizonyítsa be az ellenkezőjét.
2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!