Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harcoljak vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Szombaton barátnőm 1év tökéletes kapcsolat után dobott, azzal az ürüggyel,hogy nem érzi a szerelmet. Kedden találkoztunk, egész végig sírt, de kulturált volt az egész, mondtam,ha újra érzi ami köztünk volt szóljon,hátha újra tudjuk kezdeni. Barátnője rámírt: Xy, ne keress új nőt még. 1-2 év kihagyásból lehet ebből 3 hónapis. Kata mondta nekem hogy szeret még téged és hiányzol neki, csak kis szabadság kell neki.

Eldöntöttem egy hónap után évnyitó után oda megyek hozzá:Kata, várj!

Megcsókolom, megölelem és azt mondom neki hiányzol.

Utána naponta lát,nehezebb lesz neki főleg így.

3 hónapot várok elhatároztam,utána tovább lépek.

Harcoljak vagy ne?



2014. júl. 30. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.

Ülj le és beszélj vele arról is hogy ha szabadság kell neki akkor megadod, és vársz rá.

2014. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harcolj érte!!! ;)
2014. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ez a szitu nálam is... Nincs elveszve semmi, szerintem harcolj, idő kell neki, hiányozni fogsz neki és az is lehet, hogy ő fog majd megkeresni. A lényeg, hogy megér egy próbát.
2014. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lucker3434 válasza:
Milyen optimisták vagytok... :D Lelombozok mindenkit akkor már... :D Ha kimondja, hogy nem érzi a szerelmet, amit eddig... Ott nem kicsit baj van... Hónapok alatt másik pasi is megtetszhet neki, akivel több témát talál... Vagy jobban szereti...
2014. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudod láttam rajta,hogy szeret engem, de össze is van zavarodva. Köszönök minden választ, küzdök! :)
2014. júl. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!