Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de azt hiszem ő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de azt hiszem ő már nem szeret. Mit tegyek, hagyjam, vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés
Egy év három hónap áll mögöttünk.Rengeteg szép emlék. Azonbam az utóbbi időben sok rossz történt velünk,sokat veszekedtünk(pl mert kiderült, hogy hazudott nekem..) én mindig próbáltam megbocsátani, de nem mindig ment.. de igazából nem akartam,hogy vége legyen amikor szakitottam.Azt gondoltam keresni fog.Tévedtem.Most nagyon rossz,mert nem tudok meglenni nélküle,egész nap rá gondolok,éjszaka vele álmodok(érdekes módon nem jót,hanem h újra megbánt..) Nem tudom mi tévő legyek...
2010. márc. 8. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Ismerős a szitu.2és fél év volt mögöttünk.Rengetegszer megcsalt,és hazudott,és én mindig megbocsájtottam neki,mert "szerettem"(bár ha most visszagondolok,inkább csak kötödés volt,mert annyi rossz után foggalmam sincs h szerethettem...)a félelem ,hogy megint megteszi,összetöri a szívem,hazudik...szépen lassan elfelejtettem,fél évbe került csak,találkoztam egy másik fiúval akit mindidáiga legjobban szeretek,és ez igaz szerelem:)Aki még egy betűt sem hazudott nekem,és sajnos kevés iylen van,én kifogtam:)Azt tudom ajánlani,hogy keress mást.Bár tudom nem 1xű ,de hidd el a régit csak ugy tudod teljesen elfelejteni ha helyette jön egy új szerelem.Mérlegelj magadban,h megéri e a sok rossz álom,a rettegés.Nem lennél boldogabb egy jó alapokkal lerakott kapcsolatban?De:)Akaraterő,minden az agyban dől el,nem a szívben...ughyanis nem a szív felelős a szerelemért,hanem a hormonok:)Hajrá.tuti fiatal avgy,előtted az élet,keress oylat aki megérdemel téged,becsül szeret,korrekt veled.Tudom mondano könnyű,de én átéltem,nincs lehetettlen.

Viszont...ha ugy érzed nem ragaszkodás van iránta(bár ezt csak akkor érzed majd igazán ha már a mulét lesz,és tiszta fejjel tudsz gondolkodni)akkor megpróbálhatod vele,bár nem keresett téged,ami nem azt jelenti h nem szeret,lehet ,hogy túl büszke..bár ha ő volt a hibás inkább akkor illett volna neki...sajnos egy darabig ígylesz,hogy nemtudsz meglenni nélküle stb..ezt csak egy másik személy tudja enyhíteni,majd teljesen elmulasztani..de soha ne keresd őt más fiúban.Hajrá:)

19/L

2010. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok helyesírási hibáért.de gyorsan írtam:)
2010. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!