Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harcoljak a szerelmemert vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak a szerelmemert vagy legyek "okos" es hagyjam az eszem donteni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon erdekes helyzetbe kerultem, talalkoztam egy sraccal es ugy jol elvoltunk randizgattunk meg ilyenek, aztan elhangzott a "szeretlek" szo meg minden, de aztan ebbol egy tavkapcsolat let, ugy hozta a sors. De ugynugy beszelunk minden nap, telefon, Skype, meg kb havonta egyszer tudunk talalkozni. De az egyik nap a kepembe mondta hogy o most nem tudja magat elkotelezni, addig nem ameddig nem elegedett sajat magaval. Most nagyon kemenyen epiti a karrierjet ejjel nappal dolgozik, es en ezt megertem de nagyon nehez. Aztan nem reg mondta hogy az ex-e terhes lett, es nagy nehezen kinyogte hogy ez ot nagyon zavarja hogy o ost egy masikk ferfitol terhes, mert eggyutt terveztek a jovojuket, es ossze szerettek volna hazasodni meg minden.(ok majdnem 5 evig voltak eggyutt, mi 5 honapja) Aztan azt mondta azt hiszem meg mindig szerelmes vagyok bele. Ez nagyon fajt de aztert elfogadtam es mondtam neki hogy en csak azt akarom hogy boldog legyen en felre allok, vegul is ugy sem vagyunk hivatalosan eggyutt. Mondtam neki hogy nem szeretnek 'masik no lenni'. Aztan mondta hogy en vagyok az akivel egesz nap beszel, elalvas elott, felkeles utan, en vagyok az akinek mondja hogy szeretlek minden nap. Es azt hogy szerelmes meg bele azt elhamarkodottan mondta, de neha van hogy felkel es ragondol meg arra hogy hianyzik neki, meg hogy szereti. De engem nagyon szeret es nem akar elvesziteni. Szoval eleg sok mindenen atmentunk mar es igazabol nem is vagyunk hivatalosan kapcsolatban, de ez igy nagyon nehez nekem. Nem tudom mit csinaljak, az eszem azt mondja hogy jobbat erdemlek, es hogy nem kene ezen keresztul mennem de a szivem az ellenkezojet mondja, annyira szeretem, nem tudom elengedni. Amugy o nem se*gfej, egy remek ember tenyleeg csodalatos. De nem tudom hogy mit csinaljak! Tudom hogy szeret :((

2014. júl. 25. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes vagyok a párommal, őszintén, de mégis néha eszembe jutnak a exeim, és bevallom, h néha fel is kavarnak, ha futólag összefutok valamelyikkel.... De semmiért sem hagynám el a páromat, őt szeretem. Viszont nem is bántanám meg azzal, h ezt elmondom.


Szóval eléggé érzéketlenség a pasid részéről, h ilyeneket mond. Ok, h rosszul esik neki, és a hiúságát piszkálja, de szerintem ez nem szerelem az ex felé, de ha az, akkor viszont veled játszik.

De akárhogyis nem vagyok benne biztos, h ilyenek után hosszútávon jól éreznéd magad ebben a kapcsolatban. Ez az első időszak a felhőtlenségről kell, h szóljon. Úgy gondolom, h jogos a felvetésed.

2014. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En megkertem hogy legyen velem oszinte es nyitott, mondja el hogy mit erez. Akarmi is tortenjen en meg fogom erteni ..es hat igen ezert mondta el hogy ez mennyire zavarja. En is ugy gondolom hogy nem szerelmes az ex-ebe, csak kicist ossze van ezzel zavarodva. En is rosszul ereznem magma a forditott esetbe. De mindig azt vallottam hogy amig nem bant meg olyan dologgal amivel tudja hogy osszetorne a szivem, megcsalas, hazudozas ilyesmi addig harcolni fogok hogy ez mukodjon. De most elbizonytalanodtam
2014. júl. 25. 02:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt!
2014. júl. 25. 02:56
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Szerintem még nem zárta le az előző kapcsolatát. Ez több szempontból is gáz, és szerintem veled csak a sérült önbecsülését akarja helyreállítani. Mennyi idő telt az exével való szakítás és aközött, hogy összejöttetek?
2014. júl. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lehet a baj. Mondta hogy mielott talalkoztunk elotte tiszta depis volt meg minden de aztan nekem koszonhetoen minden megvaltozott. Megkerdeztem mielott belevagtunk akarmibe is hogy tul van-e rajta azt mondta hogy teljesen. Egyebkent 3 honap, en is tudom hogy az nagyon roved ido es nem is akartunk egymastol semmit eredetileg de nagyon gyorsan egymasba szerettunk pedig nem igy terveztuk. Amugy en is 3 honappal elotte jottem ki egy hosszu kapcsolatbol szoval mar a kezdesunk is erdekes volt
2014. júl. 25. 09:25
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Akkor egyértelmű, hogy ez a baj. Ha nem volt meg a "gyászidő", akkor nem zárta le magában. Ha tényleg lezárta volna, akkor nem zavarná, hogy az exe mással van és gyereket vár.

És az, hogy a depiből a te hatásodra jött ki, az is ezt bizonyítja szerintem. Ilyen formában ez egy tré helyzet, amíg nem zárja le, addig ott lesz a tüske.

2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltem tole hogy ez less a valasz, de igazad van. Koszonom
2014. júl. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!