Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Több 1 hete szakított velem a barátnőm, elég csúnyán, minden előjel nélkül, hogy ő mást szeret, félredobta a több, mint 20 hónapos kapcsolatunkat és eljegyzés előtt tette mindezt... Közben olyan dolgokat tett, amik remény adtak nekem. akit szeret, felé se lép, de velem bunkózik, nem érdekli, hogy mi van velem, de közben kérdezgeti, és azt magyarázza, hogy félt... A barátaim elköltöztek, nem tudok nagyon barátkozni, nincs kivel megbeszéljem a dolgokat. Otthon is sok a probléma, nem tudok kihez fordulni. Kértem segítséget, de nem igazán kaptam. Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben, de már ott tartok, hogy ez lenne mindenkinek jobb... Nem látom értelmét a dolgoknak, egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Nem mondom a barátnőmnek, hogy ilyen helyzetben vagyok, mert akkor lelkileg zsarolnám vele... Mit tehetnék? Tényleg jobb lenne véget vetni mindenki szenvedésének és megtenni?

2014. júl. 30. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se! Skype-oljatok a barátaiddal.

Iratkozz be egy tanfolyamra vagy kezdj egy új hobbiba. Ott új embereket ismerhetsz meg és le is köt.

2014. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(1-es vagyok) Ha megteheted menj el egy táborba, fesztiválra.
2014. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás mindig fáj...

Az nem jó, h nincs kivel megbeszélni...de ezt a barátok ellenére is magadban kell megoldanod


Öngyilkosság nm megoldás..inkább gyáva dolog.


Próbálj valami új elfoglaltságot, hobbit, vagy sportot keresni. Fontos, h örömet okozzon, persze eleinte minden rossz, de kell valami ami kitölti az űrt.

És a legjobb, a olyan elfoglaltságot keresel, ahol új ebereket ismerhetsz meg.

2014. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt az ideje valami olyant csinálni amire nem is gondoltál extrém sport, durva hobbik,merőben más környezet , vagy életmódváltás a lényeg hogy ÉLJ mert butaság eldobni az életedet! De valami újat extrémet kezdj el ami segít,hidd el szerintem ilyen sima sportok nem segítenek valami extrémet amibe be kell adni apait anyait!
2014. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam már lekötni magam, de csak átmenetileg kapcsolt ki, ameddig pl:futok vagy társaságban vagyok, addig oké, de egyedül elég gáz... Nem csak a szakítás miatt van ez a helyzet, hanem a szüleim folyamatos támadásai miatt is... Nem csináltam soha semmi hülyeséget, de a gondolata sajnos megvan... :( Megpróbálok változtatni! Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!
2014. júl. 30. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ha egyedül vagy kezdj el (fülesbe) ordíttatni valami zenét, mit tudom én rap/dubstep/rock ami tetszik, és nem emlékeztet a barátnődre.
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek !
2014. aug. 1. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Mc scoon t nehogy hallgass meg ilyen csomogos magyar szakitos zeneket mert akkor ervagas lesz.. Csak valami fasza porgos szamot :)
2014. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!