Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire nehéz lenne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne ilyen pasit találni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legyen közös érdeklődési körünk,tudjunk miről beszélni,ne egy bunkó legyen ,sokat nevessünk de komoly témáról is tudjunk beszélni ill.szeressen.

Nem hiszem hogy ez olyan nagy igény,mégis eddig egyszer találtam ilyen embert de sajnos az nem tartott sokáig.

Nektek tapasztalatok e téren?

18/l



2014. júl. 31. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló lányt keresek, de még azt hozzátenném, hogy hatalmas szexuális étvágya legyen.
2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ha aláveted magad némi fenekelésnek a jó ügy érdekében.:D
2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ÉN ugyan ezeket várnám egy lánytól, de hiába :/


Ha gondolod írj :)

2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek de sajna a legtöbb korombeli lány nem olyan 16f.
2014. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18/F.Megkérdezhetem,hogy neked van e beszélőkéd? Mert már jártam úgy,hogy próbáltam beszélgetni 10-11 korombeli lánnyal...direkt nem kérdeztem olyat,hogy mizu?,vagy bármi ilyen megszokott hülyeséget.Megkérdeztem hogy vannak,van e valamilyen tervük stb,aztán teljesen más témából kérdeztem,de mindegyikre csak a nem tudom illetve a passz/majd meglátom válaszokat kaptam.Rájöttem,hogy ezek nem erőlködnek,hogy beszélgetni tudjanak...én meg már a környezetünkből mindenről beszélgetni próbáltam. Pl ha megláttam egy madarat repülni,rákérdeztem,hogy sosem gondolt még a repülésre? Ésatöbbiésatöbbi...Nem gondolkodnak.
2014. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

18/F

Igen,van,több fiú/lány barátom is mondta hogy jó velem beszélgetni,meg barátaim szerencsére vannak,humorommal sincs gond (ez nem csak az én véleményem).Szóval az nem hátráltat hogy ne lenne miről beszélni velem,sőt amihez tudok igyekszem hozzászólni,kérdezni.

2014. júl. 31. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehéz, ráadásul, még, hogy tetszen is, legalább szimpatikus kinézete legyen. Eddig én körülbelül 3 ilyen emberrel találkoztam, 21L
2014. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát, annyi biztos, hogy nehéz ilyet találni. Én fordítva vagyok így, és még ötletem sincs, hol kéne kutatni. Tudom magamról, hogy én sem vagyok tökéletes, viszont a saját személyiségemhez tartom magam. Sokan tanácsolták pl., hogy menjek buliba, szórakozni, stb. ami egy ideig jó ötletnek is tűnt, de amikor oda jutottam, rájöttem, hogy semmi értelme. Ha olyan helyen ismerkedek, ahol nem érzem jól maga, csak olyanokat fogok megismerni, akik nem hozzám illenek (gondolom én.). Más ötletem viszont nem igen van, így hát marad a szerencsébe vetett hit.

Matematikailag lehetetlen, hogy nincs hozzám illő lány a világon (megjegyzem egy van, de ő nem szabad préda), viszont az is igaz, hogy kicsi az esélye, hogy rövid időn belül összefutok vele.

2014. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 alexaandra válasza:
Én 20 éves vagyok, és találtam egy ilyen fiút, szóval csak keress tovább, ;)
2014. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!