Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy 18 éves lány egy 30 éveshez vonzódik?

Figyelt kérdés
A minap szembesültem azzal, hogy az egyik lány ismerősömnek van egy barátja akit szeret, és van egy nála jóval idősebb férfi akihez valamiért vonzódik, képtelen lerázni, de közben meg rosszul érzi magát a pasija miatt. Szerintetek ebben a helyzetben mit kéne tenni ?
2014. júl. 20. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szereti <> képtelen lerázni... itt nagyon ellentmondásos a dolog...

És miért érzi rosszul magát?


Korkülönbségnek is megvan az előnye, ahogy a hátránya is :)

2014. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy neked bármit is tenned kellene az ismerősöd kapcsolatával? :O
2014. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval az egyiket szereti de a másikkal dugna.


Magyarán ha valóban szeretné az elsőt nem dugna az idősebbel.

2014. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az apja miatt van..
2014. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17L vagyok, eddig 2 barátom volt de mind idősebb volt nálam. A velem egykorúakkal kise jövök de még a 2-3 évvel idősebbekkel se. Mostanság egy 28 éves fiúval találkozgatok, és előző barátom is 28 volt azzal másfél évig voltam. És ez a mostani akivel találkozgatok ő sem gondolta volna, hogy valaha is egy 17 éves lány fogja érdekelni de mégis megfogtam valamivel. Első találkozónkon csak úgy elképedve nézett beszélgetés közben és nemtudtam mi baja van, aztán mondta, hogy olyanokat tudok meg olyanokról tudok hosszasan beszélni amiket a velem egykorúak nemtudnak. Ugyanazok a nézeteink, és igen, kijelentem nem szégyen, hogy én csak ilyen huszonéves korú emberekkel tudom jól érezni magam és jókat beszélgetni.

Most ítéljetek el, hogy egy kis r*banc vagyok, de ez van..

2014. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem utazon el valahova ahol mindkett úriember távol van ( ajánlom az északi országokat mint például Finnországot )

Szellőztese ki egy kicsit a fejét aztán meg SÜTIzzen be és ezt a szitut tárgyalja meg egy békával !

2014. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énis 17L vagyok és egyetértek azzal,hogy nemnagyon jövök ki velem egykorú fiúkkal,de szerintem ez nem csak a mi korosztályunkban van így,valamiféle megnyugvás,vagy biztonságérzetet ad,ha a fiú/férfi kicsivel idősebb. Egészen kiskorunktúl kezdve (az ovit leszámítva,mert ott a gyerekek mindennap másba 'szerelmesek:D) valahogy mindig az egy-két évvel idősebb fiúkba szeretett bele a lányok 90%-a (vagyis én ezt tapasztaltam) mivel a fiúk később érnek:) szóval ez valamilyen szinten érthető,hogy nem korabeli fiúval van együtt..bár most jönne az,hogy mégis sok a korkülönbség és ez valamilyen szinten erre aztszokták mondani hogy 'apakomplexus' bár ezt csak ő tudhatja milyen a kapcsolata az apjával:) szerintem normális valamilyen szinten:)
2014. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!