Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mennyire értékelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire értékelitek, ha a párotok hazakísér?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eléggé:)
2014. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég nagy ritkaság... De értékelném, elég lovagias lenne.

Persze miért kísérne haza, ha sokkal messzebb lakik, és nem esik útba neki az otthonom? Azt viszont nem venném jó néven, ha nem jönne elém a buszmegállóba, és nem kísérne el odáig, amikor megyek haza. Nem akarom azt érezni, hogy megyek háztól házig. Ennyit ő is megtehet. (Nálunk csak én szoktam hozzá menni, mert macskaallergiás.)

2014. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti hazakísérném. Megbolondulnék, ha akkor lenne baja mikor otthagyom valahol éjszaka vagy bármi.
2014. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 16 éves és mindig hazakísér..még ő haragszik meg ha mondom hogy ma nem kell hazáig kísérnie
2014. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem pár kapcsolatban élek, de az egyetlen lány barátomat mindig hazakísérem.
2014. aug. 1. 01:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze éjszaka nem illik otthagyni a lányt, de nem volt itt szó éjszakáról.
2014. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Romantikusnak tartom, és elolvadnék. :)
2014. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szenvedélyes csókra értékelem :) Ha nem olyan a helyzet, akkor is adok legalább egy pacsit neki, ha már az ajtómig slattyogott.
2014. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én bármikorra gondoltam, nem csak éjszakára.
2014. aug. 1. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!