Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire értékelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire értékelitek, ha egy lány házias?

Figyelt kérdés

Főz, süt, takarít, gondoskodik rólatok, elvezet egy háztartást. Persze nem csak ebből állna az élete, ettől még ugyanúgy akar tanulni, dolgozni, szórakozni, stb..

Számít még valamit nektek?

19/l


2014. jún. 22. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak számít. Hidd el.
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Elvehetlek feleségül? :P


19/F

2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó!
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hohohooo de még mennyire :-D

Nekem kell egy ilyen lány :-)

2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Számít nem is kicsit.:)
2014. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
az egyik legfontosabb belső tulajdonság a szemszögemből
2014. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Értékeljük általában, bár amikor a takarítást túlzásba viszi attól meg lehet hosszú távon őrülni. Vagy ha ránk akarja erőltetni.
2014. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok, de eddig letojták. Hiába soroltam az erényeim közé, csak egy unott "ahham..."-ot kaptam. :I
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
töltött káposztát is tudsz főzni ?
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én azon ritka kivételek közé tartozom akik utálják ha kiszolgálják őket. Egész egyszerűen engem zavar ha elémteszik a dolgokat. Ha kell valami odamegyek érte, ha kell valami megveszem, ha kell valami megfőzöm. Szeretem az életteremet is magam tisztán tartani. Voltam gyerek, volt egy anyám. Nem kell újabb...


Ha kicsit házias, és csak kedveskedés szinten az szuper. De ha úgy érzi hogy neki ez feladata az frusztrál.


28/F

2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!