Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen eljegyzést képzeltek el magatoknak? Vagy ha még ebbe nem gondoltatok bele, akkor milyen esküvőt képzeltek el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 03:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vannak szépe elképzelések :)

Akik szeretnének esküvőt, azoknak sok sikert, és későbbiekben sok boldogságot! :)


A többieket is megértem.

Kinek a pap, kinek a paplan. :)

2014. aug. 1. 08:38
 12/16 anonim válasza:

Lehet hogy késő, de leírom :)

Az eljegyzés hmm..nekem nagyon bejön mikor egy parkba vagy ilyesmi helyeken énekelnek a rokonok/ barátok :)

Az esküvő hát mindenképp lesz benne ló és nem sétálni akarok az utcán, hanem lóháton menni :) (imádok lovagolni) és mindenképp western csizmában leszek valami olyasmi ruhában aminek az eleje mondjuk térdig ér a vége érhet földig sőt tovább is :P a helyszín az mondjuk valami nagy étteremben lenne, kb ennyi ami fontos :) a torta az mindenféle íző lehetne, mert ugye kinek mi a kedvence :)

2014. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

álomesküvőm alapvető elemei -előre szólok NAGYON ELVONT ötlet de az biztos, hogy egyedi és, hogy engem tükröz (párom május óta nincs szóval jelenleg őt nem veszem számításba...persze élesben az ő véleménye is mérvadó lenne de most épp nincs párom szóval nincs véleménye se :D):


nem nagy, max 100 fős esküvőben gondolkodok (nagy a családom szóval csak az én részemről lenne 150-200, így tényleg nem nagy a 100 fő cakli meg pakli) finom házi jellegű kajcsikkal és sütikkel (mániám a kajcsi meg a süti szóval magamat ismerve alaposan ellenőrzött menü lesz az esküvőmön...)

fekete bársony ruha vörös csipkével díszítve

régi, lehetőleg középkori vagy valami régebbi temető esetleg vár/várromok ahol maga a szertartás zajlik

éjfél, telihold és és nem bánnám ha mindez péntek 13-ra esne :D

a gyűrűket pedig egy fekete kandúr hozza be vörös nyakörvön, akit legjobb barátom 'vezet' :)

torta: vörös bársony torta, lehetőleg fekete bevonóval ^^

ezeken kívül sötét, darkos hangulatú díszítés, vérvörös és bordó rózsák na és persze élő rockzene :)


ezek az alapok amik az én álomesküvőmön megjelennének...de ilyenem valszeg úgyse lesz mert rettentően elvont lenne és ilyen pasi nem igazán akad szerintem :)

2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló!

Nagyon tetszik az elgondolásod, és ilyenre én még nem is gondoltam.

Rá akadtál talán egyszer leendő vőlegényedre. :)

Sajnos az a baj hogy van egy lány akibe én nagyon szerelmes vagyok és nem akarok emiatt lemondani róla.

Remélem nem haragszol.

De ha akarsz beszélhetünk erről az esküvős témáról bővebben privátban.


És mindenkinek üzenem hogy egy 19 éves fiú tette fel a kérdést :)

2014. aug. 1. 20:31
 15/16 anonim ***** válasza:

Én hatalmas esküvőt szeretnék, sok emberrel, hogy felejthetetlen legyen. Óriási lagzit csinálnék.

Az eljegyzésnek nem muszáj olyan nagynak lenni, lehet meghitt, kis aranyos.

2014. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
UUUUUUU. Én ár csomószor elképzeltem, valami stílusos, romantikus helyen, pl. naplemente, vízpart, kivilágított helyek (szval így este). Engem nem zavarna, ha csomóan látnák, ilyen nyílt helyeken, mert büszke lennek rá és amúgy is szeretek a középpontba lenni, de az se baj, ha csak ketten vagyunk, de akkor lehetne vmi trükk vagy meglepetés. De 1 dolgot nem szertnék: ha pl vmi családi vacsoránál vagy a család előtt, az sokkal jobb h hautána bejelentjük vagy vmi!
2014. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!