Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletes, vagy még tökéletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes, vagy még tökéletesebb? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Két éve élek egy csodálatos párkapcsolatban, egy nagyszerű emberrel. Boldog vagyok. Ám most felbukkant a tíz évvel ezelőtti nagy szerelmem, és elementáris erővel zuhant rám újra az érzés. Neki épp nincs senkije, és nagyon kerülgetjük egymást.

Semmi okom rá, hogy elhagyjam miatta a jelenlegi párom, akivel tényleg nagyon szeretjük egymást, de nem bírok szabadulni a gondolattól, hogy mi lenne, ha mégis őt, életem "etalon-pasiját" választanám.

Ti mit tennétek a helyemben?



2014. aug. 1. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék a párommal.
2014. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
..aki aztan valószínűleg megdug egyszer és kidob.
2014. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát..furi helyzet: a biztos jót a bizonytalan jobbra?

Hogy vagy boldog valakivel akit nem is szeretsz igazán? vagy szereted, de az "etalont" jobban szereted?

2014. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a korrektséget választanám (:
2014. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

"Két éve élek egy csodálatos párkapcsolatban, egy nagyszerű emberrel. Boldog vagyok."

ezek után, van még kérdésed??? :O

gondolj bele ha te elhagyod a párod egy másikért, akkor simán megérdemled ha a párod megteszi ugyanezt veled! és gondolj bele a jelenlegi párodnak milyen lenne...szerinted megéri eldobni a jelenlegi boldogságod, egy olyan kapcsolatért ami lehet nem is lesz boldog? vagy lehet kidob a csávó mert te is ezt tetted a jelenlegivel és azt hiszi bármikor képes lennél rá megint, inkább ő lép előbb...


21F

2014. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éreztem már én is hasonlót. Nyilván nem mindegy ebben az esetben, hogy miként és miért ért véget az előző nagy szerelem. Én nem mennék bele a dologba az expasival, maradnék a mostaninál. Jó eséllyel megdugna és továbbállna. Ám ha neked megéri...
2014. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a nőknek semmi sem elég jó.
2014. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereted a párodat igazán. Hagyd el. Tök mind1, ha ezzel az exeddel nem jössz össze, később jön egy újabb 'etalon' aki megtetszik és a végén úgyis elhagyod a jelenlegi párodat.
2014. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a párom, boldog vagyok vele, ergo nem kell más. :) Én így gondolkodnék a te helyedben.
2014. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezek nem segítő, hanem elítélő válaszok, de azért köszönöm.

Etalon egy van, az nem fog másik, és még újabb jönni, azóta is mindenkit hozzá "hasonlítgatok" (ami rossz szó, nem azt értem ez alatt, hogy valóban hasonlítgatom a kapcsolataimat, hanem hogy ő az, aki nagyon magasra rakta a mércét sok dologban.)

Akkoriban rossz időben találkoztunk, én akkor egy nagy szerelem után voltam, amely halállal végződött (nyilván nem az enyémmel), és nem tudtam őt úgy értékelni, ahogy ő engem. Azóta mindketten érettebbek lettünk tíz évvel, és tapasztaltunk jót és rosszat.

2014. aug. 1. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!