Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem rég szakítottunk 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk 2 év után barátnőmmel. Adnátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés

19 fiu vagyok, eléggé megvisel most ez a szakítás 2 év után.

Kicsit aggódok, hiszen felvettek egyetemre, jön a gólya tábor és nem tudom, hogy fogom összeszedni magam addigra. Így elég rossz benyomást fogok kelteni... Haverokkal próbálok kimozdulni, iszogatni, meg persze ismerkedek más lányokkal is, de mindig ugyan oda lyukadok ki; Hiányzik és miért tette..

(valószínüleg megcsalt,így még nehezebb most)

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 2. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Szurkolj a Sárga Tengeralattjárónak! :)
2014. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nyomorék
2014. aug. 2. 02:36
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki verjem? :D Mármint magamnak.
2014. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja az való neked :)
2014. aug. 2. 02:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazán semmit sem tudsz tenni csak felejteni!


Hallgasd meg ezt a 2 számot :))


http://www.youtube.com/watch?v=uiRG8rRyLnA

és

http://www.youtube.com/watch?v=3J4rIkUO2lQ

2014. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld terelni a gondolataidat. Ne csajozz, csak beszélgess. Egyik kapcsolatból beleugrani egy másikba nem jó. Ha úgy érzed el kell felejtened a lányt, akkor el kell határoznod, és már el is indultál egy úton.

Sok erőre van most szükséged. Hajrá

2014. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 5-ös. am én a barátnőmmel szakítottam és a toborzóirodába kötöttem ki:) 1 év után :9 utána elkezdem intézni a papírokat hogy fizikai felmérésre el tudjak menni de a fogorvosi papír miatt csúszik 1 évet és közben megbeszéltük és adtunk még egy utolsó nagy esélyt egymásnak és ő most megy az egyetemi gólyatáborba és meglátjuk mi lesz bízok benne de közbe edzek a seregre mert akár szakítunk akár nem a sereg most már számomra a jövő! De ha szakítanánk mert megcsal vagy szimplán elsőnek beverném a faszi fejét utána meg bevonulnák de akkor 6 évet írnák alá a 3 év helyet!
2014. aug. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit most jobb kedvem lett, főleg a 2 punnany szám után :)
2014. aug. 2. 04:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :) tudom mit érzel még mindig az 5# vagyok :) engem a punnany massif vitt túl ezeken :))
2014. aug. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!