Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rossz hogy magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz hogy magányos vagyok, néhány jó szót írnátok?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon lefoglalom magam, hogy ne ezen kattogjon az agyam, de mihelyst van 2 szabad percem rögtön eszembe jut, 26/f vagyok egy elég hosszú párkapcsolaton túl, (kb 4 hónapja lett vége). Exemből is kiszerettem, de most a mindennapi egyedüllét nagyon rossz. Ráadásul nincs senki még kilátásban sem :(

2014. júl. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én is.
2014. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves srác vagy! Rengeteg lány gondol most ugyanarra, mint te, hogy rossz a magány.
2014. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, leszel még magányosabb is, és senki sem fog vele idővel törődni.
2014. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, fel a fejjel, fiatal vagy, előtted az élet és még rengeteg lány vár rád. Csak mozdulj ki, légy nyitott és újra rád fog találni a szerelem :)
2014. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) majd lesz valahogy :), csak ugye mostanában eléggé begubóztam..
2014. júl. 25. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Én januárban szakítottam, veled egyidős vagyok, nekem nem is menne most még az ismerkedés, és mégis magányos vagyok. Hozzanak is, meg ne is. Már a céltalan dugást is unom a srácokkal, így csak 2 havonta kerül rá sor.


De hiszen tudod: Az élet szenvedés, munka, fájdalom, de néha jó ételek, jó zene.:D

2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] ennyit tudok rá mondani
2014. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok ilyen idős, meg komoly sem volt a kapcsolatom, de átérzem. Ezelőtt is szörnyű volt a magány, hát még most, hogy megtudtam, milyen jó is lehet az, ha van valakit. Remélem, sikerül találnod valakit, akivel érdemes.
2014. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!