Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? Legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Legjobb barátom és a barátnője szakítottak, nagyon összevesztek. Tőlem kér segítséget a fiú, de már én sem tudom mi legyen. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fiú 15 éves a lány 14. 4 hónapja együtt vannak, pontosabban csak voltak. Júniusban a csaj elment egy erdei táborba ahol 'felelsz vagy mersz' közben megcsókolt egy fiút. Haverom ezen már túltette magát, úgy nagyjából. A csajnak már múlthét szombaton volt a szülinapja. Haverommal már csütörtökön megvettük neki az ajándékot. Egy szép ezüst lánc, medállal. De a csaj folyton találgat, hogy nem ér rá, stb. Egyébként is fura szokott lenni, eléggé sértődékeny. Tegnap azt mondta haveromnak hogy most megy barátnőjéhez és nem ér rá. Ezt nem nagyon értem, én 18 éves lány vagyok, nekem mindig a barátom az első. Bár lehet abban a korban ez máshogy megy. Na, szóval tegnap úgy volt hogy ma taliznak. Haverom elment rózsát venni még tegnap este, és ma reggel a csaj felhívta hogy nem megy mert a szülei nem engedik. Mondta haverom hogy majd ő átmegy hozzá, erre a csaj azt mondta nincs otthon. Haverom felidegesedett, és szakított vele. Azt mondta nem bírja tovább a stresszt. Egyszer megcsalja, egyszer lesz*rja, egyszer meg még találkozni sem hajlandó vele. Haverom nagyon érzékeny tipus, tisztelem is ezért. Fiú létére nem szégyenli érzéseit, most is nagyon kibukott. Tegnap a csajnak a fejéhez vágott pár kemény mondatot, meglepődtem rajta, de tulajdonképpen igaz volt minden egyes szava. Azon gondolkozik hogy megéri e újrakezdenie a csajjal, és adni neki egy utolsó utáni esélyt (voltak már veszekedések, szakítások), vagy végleg elfelejtse e -ahogy ő mondja- ezt a "hálátlan r*bancot". Ha valaki tud tanácsot adni, segítsetek légyszi.

2014. aug. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene megint összejönniük, ha ennyire leszarja és semmibe veszi az a csaj. A legjobb megoldás szerintem is az, hogy felejtsék el egymást.

A srác meg majd úgy is talál olyat, aki megérdemli a törődését.:)

2014. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, hogy így újra és újra csalódni fog, mert a csaj azt hiszi hogy mindent szabad neki:/
2014. aug. 2. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdje újra a csajjal.

A lány nyilvánvalóan nem szereti, nem tiszteli, ráadásul megcsalta, lerázza...

Ezzel a lánnyal nem éri meg foglalkozni, csak a haverod fog egyre rosszabbul járni. =/


20/L

2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!