Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatba úgy célszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba úgy célszerű, úgy kell belemenni, hogy nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Mert így nem érhet nagy csalódás a szakítás során, nem fog (annyira) fájni.


Szóval visszakell az elején legalábbis fogni a szerelmet?



2014. aug. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így nincs értelme egy kapcsolatnak.
2014. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat, akik úgy mennek bele, hogy majd később várják a szerelem beteljesülését (:
2014. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szereted a másikat, akkor előbb, vagy utóbb teher lesz a kapcsolat és akkor szakítás lesz a vége + ha eleve úgy mész bele a dologba, hogy a szakítás várod, akkor elég gáz a helyzet szerintem.
2014. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én így mentem bele 7 éve, hogy csak testi vágy volt, de ma már nem tudnék nélküle élni. Imádom :D
2014. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ez elég fura kérdés. Egy kapcsolatba (jobb esetbe) nem úgy mész bele, hogy már a végére is felkészülsz. Persze ez attól is függ, hogy mennyire komoly. Lehet jó is és rossz is, ha kontroll alatt tartod az érzéseket. És van olyan is, amikor nem a Te választásod, mert egyszerűen beleszeretsz... velem leginkább ez fordult elő. Az, hogy a szakítás nem fog annyira fájni.... azt gondolom, ha mindig a csalódásra való felkészülés ösztönöz minket, nem is lehetünk igazán boldogok. :)
2014. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, így egy kapcsolatnak nem sok értelme van. Annak megint nincs értelme, hogy egy kapcsolat elején fogd vissza a szerelmet, ahogy írtad. Merthogy a szakítás nem a kapcsolat elején hanem a végén szokott lenni, tehát csak az elején visszafogni felesleges. De milyen negatív gondolkodás ez, te már előre a szakításra készülsz? Ne már....ez olyan lehangoló...
2014. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell visszafogni /persze a jó ízlés határán belül/. Minden kapcsolat hasznos. Itt szerintem nem a célszerűség számít. Szerelem meg vagy jön vagy nem.
2014. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szóval visszakell az elején legalábbis fogni a szerelmet?"

:D Ha ez ilyen egyszerű lenne...

2014. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy oké, megvan a vonzalom a másik iránt, de nem engedem magam szerelembe ejteni, ergo visszafogom magam, hogyha majd szakításra kerül a sor, akkor ne fájjon annyira.


Valamennyi idő után kezdek csak szerelmes lenni belé, amikor már egy jó ideig tart a kapcsolat, és úgy tűnik, müködik. Így legalább megtudom, hogy tartana sokáig, és nem az lesz, hogy elején vége van, miközben nagyon szerelmes vagyok.

2014. aug. 2. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!