Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a mostani barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a mostani barátom nem köszöntött fel névnapom alkalmából? Mert nem tudta mikor van . De viszont az exem felköszöntött tehát neki előbb eszébe jutottam mint a pasimnak :O

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sem mindig jutnak eszembe a névnapok, a sajátom sem nagyon érdekel. Egyik legjelentéktelenebb ünnep ez is.
2014. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy a legtöbb pasi elfelejti a dátumokat. A volt pasid meg azért tudja, mert gondolom néhányszor már felköszöntött.
2014. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nevek 99%-a minimum 2 napon is ünnepelhető.

Akkor ez komolyan baj?

Hogy nem tudta,hogy mikor tartod?

2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a gáz a volt pasimnak előbb eszébe jutok mint a mostani barátomnak. Azt mondta azt hitte márciusban van -.-
2014. febr. 13. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A sajátomat se tudom, mikor van.
2014. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha engem nem köszöntenének, akkor azt se tudnám, hogy az enyém mikor van.

Bár ez csak saját vélemény, de ilyen baromságból ne csinálj különösebb ügyet. Nem mellesleg pedig lehet, hogy az exed is csak hallotta valahol, én legalábbis a legtöbbször a rádióban hallom, ha valami ismerőst köszönteni kéne.

2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
téged elég könnyű lehet átverni
2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák... Én a saját névnapomat is elfelejtem, nemhogy másét... Teljesen felesleges dologt ez a névnap mánia...
2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy egy kicsit rosszulesett, hogy a barátod elfelejtette a névnapodat, de sokan hadilábon állnak a dátumokkal, ez lehet az oka. Főleg, ha nemrég vagytok együtt.

Az, hogy mit pörögsz azon, hogy az exed felköszöntött, viszont nem értem.

2014. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem..


Nekem a férjem a saját névnapját sem tudja mikor van.

Az exem pedig 7 év után is szokott legalább egy sms-t dobni..úgyhogy évek óta élettarsa van, én is meg szoktam köszönteni.


Nincs jelentősége...

2014. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!