Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vajon szeret engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vajon szeret engem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már ismerek kb 7 éve. Már az első naptól kezdve éreztem azt, hogy szimpatikus vagyok neki, soha nem mondta ki, hogy tetszem neki de folyton a közelemben volt, mellém bújt, flörtölt velem és egy alkalommal amikor többet ittunk a kelleténél csókolóztunk. Azonban ekkoriban nem jött be ez a nyomulás és inkább csak leráztam magamról. Azonban elváltak útjaink más városba mentem, nem is taliztunk 3 évig csak ritkán beszéltünk. Azóta lett egy barátja akivel néhány hónapra rá összejött.

Nyár elején páran elmentünk nyaralni és ez a lány is eljött a barátja nélkül. Mintha semmi nem változott volna, hozzám bújt, ha sétáltunk megfogta a kezem, puszilgatott, mindig velem volt. Viszont most ahogy elment, egyszeriben letört lettem és csak rá tudok gondolni. Mindig csak vele lennék. Most sokat beszélünk és folyton kérdezi, hogy hiányzik-e nekem, szeretne velem felkelni reggelenként. Félek attól, hogy túlzottan megkedveltem, sőt beleszerettem. Ha megmondom ezt neki és azt mondja, hogy nem szeret vagy a barátjával akar maradni, akkor nincs baj, mert tudomásul veszem és kiheverem. De mi van ha ő is szeret engem? Ha szakítana a barátjával még mindig ott van a kérdés, hogy vajon lehet velem is megtenné azt amit az exével. Vagy vajon másokkal is úgy flörtöl mint velem (bár ebben nem vagyok biztos). Még így is ott van az a 70km köztünk



2014. aug. 3. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 3 év után pont úgy bújik mint előtte akkor mindenképpen érdekled.


Akkoriba te leráztad magadról nem is találkoztatok, természetes hogy lett kapcsolata. Az ettől függetlenül elképzelhető hogy gondolt rád ezalatt is és ahogy találkoztatok, együtt voltatok egy kellemes környezetben még jobban előhozta vagy inkább újra előhozta a régi érzéseit.


Szerintem kérdezz rá hogy mit szeretne mert ha megint elutasító leszel vele akkor nem lesz több esély.

Valószínű nem dobna téged egy másik pasiért, hiszen az előzmények alapján nem egy hirtelen fellángolás vagy neki hanem egy évek óta tartó és újra fellángoló talán szerelem.

29L

2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!