Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány! Mit csinálljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor180601 kérdése:

Tetszik egy lány! Mit csinálljak?

Figyelt kérdés
AZ az igazság,hogy én régebben nagyon jóba voltam a legjobb barátnőjével és ő neki tetszem...és nekem ő nem jön be ... hanem inkább az ő barátnője.. úgy érzem,hogy szeretem de nemtudom mit csinálljak szerintetek?

2014. aug. 4. 22:30
 1/6 Barbixo ***** válasza:
Mondd el neki, lehet ő is ugyanúgy érez. Ha nem, hódítsd meg. :D Ilyen egyszerű.
2014. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, meg kéne hódítanod
2014. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most is beszélünk és kérdeztem tőle,hogy lenne e esélyem nála és azt mondta lenne..
2014. aug. 4. 22:45
 4/6 Barbixo ***** válasza:
Na látod! :D Nem is volt ez olyan nehéz. Sok sikert a továbbiakban. Használd ki az esélyt!
2014. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de azért nincs vége ma benyögte hogy csak barátom lenne...De akkor miért írta,hogy tetszem neki ?:(
2014. aug. 5. 17:36
 6/6 Barbixo ***** válasza:
Amíg azt mondja, hogy tetszel neki, addig van nála esélyed. Ne add fel!
2014. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!