Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek olyan, hogy nem léptetek meg egy nagy lépést egy pasi felé, később viszont ezerszer megbántátok?

Figyelt kérdés
Mi történt utána? Elmesélnétek?

2014. aug. 4. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt, közel lakott hozzám, csak látásból ismertem, megnéztem a facebookját és ő is szerette az UFO-kat és az űrlényeket, mondjuk kvantumfizikához nem értett de aranyos volt . Aztán egyszer csak elköltözött ...
2014. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bár nem hiszek a sorsban, ilyenkor szoktam gondolni, hogy aminek meg kell történnie az meg is fog:


valahol 25-35 éves korom közt két olyan nővel is összehozott a sors pár hónapra (és jó volt!), akik utólag elmondták, hogy boldogult ifjú korunkban állandóan engem figyeltek ... az egyik velem szemben lévő gimibe járt, a másik pedig a mellette lévő fodrászüzletben dolgozott ... az egyiket akkor nem ismertem, a másikat viszont igen, de úgy gondoltam túl jó hozzám, így nem mertem próbálkozni (aztán a korral ugye bátorodik az ember)

2014. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, és persze férfi :)
2014. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!