Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt korban miért nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban miért nehezebb szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Mikor 18 év alatti éveimet éltem nagyon sok fiúba zúgtam bele, és sok időbe is telt míg túllettem rajtuk. De most hogy így túl vagyok a 20on, vagy sok idő kell hogy 'beleszeressek' valakibe, vagy megunom rövid idő után , és egyáltalán nem megy a dolog. L/23

2014. máj. 22. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert talán elkezdtél értékeket is keresni valakiben?
2014. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sulek Péter ***** válasza:
talán már eltűnt a varázsa, sztem akkor még új érzés volt lehet azért elkezdtél felnőni sztem ez teljesen normális :)
2014. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem vagy olyan naív.
2014. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az eszed.
2014. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért az a 23 éves kor még nem mindenkinél jelenti a felnőtt tapasztalt kort :)
2014. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg edz az élet. Èn is így vagyok vele. Régebben ha egy rám mosolygott, egyből bele zúgtam, ma már ennél sokkal több kell.

23f

2014. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az alkohollal vagyok így. Régen sokkal jobb volt beb¤szni, de ma már csak erőlködök.
2014. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
röviden kiégtél
2014. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah régen sokat b***asztál be de rájöttél h elb**asztad és lett egy feleség meg 2 gyerek, ma meg azért próbálsz inni, hogy ezt elviseld :)
2014. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindenkiből lesz világelső olimpikon, vagy űrhajós, vagy szuperkém, vagy detektív. Van, akiből recepciós lesz és van akiből prostituált. Valamint van, akiből semmi sem lesz.


A szerelemnek is vannak feltételei, például az egyik az, hogy mindkét félnek megérje a dolog. Ezeket a feltételeket nyilván nem mindenki fogja tudni teljesíteni. Nem fer, de ez így működik, az emberek nem egyenlők.

2014. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!