Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam elő a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam elő a szüleimnek hogy nála szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, nagyon régen ismerjük már egymást és kb azóta legjobb barátok is vagyunk, mostanában kezd alakulgatni kettőnk között valami, és többször előfordult már hogy ott voltam nála és addig addig szorakoztunk meg filmet néztunk hogy el aludtunk. Mikor felkelek indulnék haza, ha esetleg ő is felkel mindig mondja hogy maradjak, aludjak ott nyugodtan, és szeretnék is meg minden, de szüleim nagyon konzervatívak ilyen téren és nem engednék, mindig haza kell jönnöm éjfél körül ha nála vagyok. Az ő szülei megengednék kaptam már az anyjától is utalást rá hogy maradhatok nyugodtan. Hogyan tudnám rávenni a szüleimet hogy ottaludhassak?

18/F

A lany pedig 17



2014. aug. 5. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
degáz
2014. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyudnak: "Nézd, anya, van egy lány, akit szeretek, és szeretnék eltölteni nála egy éjszakát..."


Apudnak: "Figyelj fater, találtam egy csajt, akit holnap jól a farkamra fogok húzni..."

2014. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most konkrétan mi is ebben a gáz?
2014. aug. 5. 23:37
 4/15 anonim válasza:
Próbáld elmondani a szüleidnek,hogy kezd alakulni köztetek valami, és szeretnél ott is aludni,nyugtasd meg őket,hogy nem rossz helyen leszel, stb:)
2014. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ameoland ***** válasza:
mondd nekik,hogy pap leszel az k**vaisten, és mivel neked szent a házassági tisztaság, megelőzöl más asszony bitorlót,hogy ne érje szó a ház elejét
2014. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne rosz, de nem igazán vevők az ilyen szövegre, mondom hogy nagyon konzervatívak! :/
2014. aug. 5. 23:38
 7/15 anonim ***** válasza:
már a középkorban se voltak ennyire prűdek :D
2014. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A lányt ismerik, meg tudnak is róla hogy alakulnak a dolgok, de az ilyet akkor se akarjak engedni! :/
2014. aug. 5. 23:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Kezd ott hogy "érzel iránta valamit" és úgy tünik ö is hasonloan érez. Ezt meg kell érteniük, hisz ök is voltak fiatalok, ha akár régebben is. Vagy azt is belefüzheted, hogy szeretnél ott aludni és meg is emgedik a fpgadó felek. Hajrá ;)))
2014. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tapasztalatlan ***** válasza:
Nem hordasz már pelust és szerintem ha 18 vagy akkor amúgyse kéne ennyire feszengened a témában
2014. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!