Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar kizárni a barátjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar kizárni a barátjai életéből a barátom? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, a barátom 24, mindketten egyetemisták vagyunk, 2 éve vagyunk együtt és szülőkkel élünk!

Áprilisig semmi bajom nem volt a barátommal, aztán az egyik legjobb barátja kiutazott külföldre pár hónapra és addig semmit sem csináltunk, sehova nem mentünk, gyártotta a kifogásokat, de ő se ment sehova. Hazajött a barátja, egyszer csak bejelentette, hogy ő megy ki iszogatni, bulizni, én meg álltam értetlenül. Azt hittem ha velem nem megy ki, csak ritkán, akkor velük sem, tévedtem. Ezen nagyon összevesztünk, majd mondta, hogy igazam van, több hónapig lemondta a programokat visszamenőleg velem, nehogy már rögtön elkezdjen minden nap kijárni a haverjaival, elismeri, hogy elhanyagolt, éppen ezért velem is alkot majd. Ehhez képest velem megint nem volt hajlandó elmenni náluk ide-oda, de a barátaival ment. Hozzáteszem, mindig mehetett a barátaival, soha nem korlátoztam! Na én felspanoltam magam, mondtam, hogy vagy elmegyünk már végre valahova vagy otthagyom. Elvitt engem a rokonjáékhoz, ahol ott is aludtunk. Oké, de ezek nem az ottani barátai, hanem rokonok, de jól éreztük magunkat.

Mostanság sokat együtt vagyunk, heti 3-4 napot is, mondtam neki, hogyha hazamegy, menjen ki a haverjaihoz, kicsit eressze ki a gőzt, azt mondta nem megy. Erre jön nekem nagy mellénnyel, hogy majd ha sulikezdés lesz, akkor majd készüljek fel, hogy majd ő kimegy a barátaihoz. Mondom ennek semmi akadálya nem lenne, ha nem megint CSAK RÓLA lenne szó. Nálunk vannak programok, itt nem problémázik. Kérdeztem, hogy mi baja, hogy nem csak ebben, de sok minden másból is kizár az életéből, de mondta, hogy ez így normális, más párkapcsolatban is így szokás... például kikapcsolt a telefonja, mert lemerült, én meg beakartam kapcsolni, miután feltettem töltőre, megkérdeztem a PIN kódját és mondta, hogy nem tartozik minden rám... mondom oké... Miközben bekapcsolta, néztem, de semmi üzenet, semmi hívás, nem értem, akkor ez miért titkos, nem szoktam benne kutakodni.

Egy sikeres MAJDNEM félrelépése után kértem el a facebook jelszavát, de azt is alig akarta megadni. Kocka, sok oldalon fent van, így sok mindenhova van regisztrálva, tudom, máshol is csajozhat, de most már megbízom benne, ezen már túl vagyunk. Abban a korszakban az e-mail cím jelszavát is elakartam kérni, de gondoltam az nem olyan fontos (mivel ott nem nagyon divat már csajozni), így hagytam, pedig van 2 is, de azt se akarta végképp megadni. Amikor belép előttem, akkor sincs semmi "olyan" olyan üzenet egyikben sem, direkt meg is mutatta és azt is, hogy hány napja lépett be, az több nap volt, azóta akkor lépett be először és semmi, pedig mindent egyes mappát megmutatott, de akkor nem értem mire ez a hatalmas titkolózás... Nekem minden jelszavamat tudja, a facebookját soha nem szoktam nézni már, ha nincs csaj az ügyben, akkor mi baja van?

A barátaival sem szívesen akarja, hogy találkozzak, pedig szemlátomást bírnak, szoktam velük facen is beszélni... a barátom végképp nem az a féltékenykedős típus. Látom, hogy szeret engem, csak sokszor felhördül és elég csúnyán, ha rákérdezek, mire föl ez a rejtegetés, meg hogy nem nagyon visz sehova, bezzeg a haverjaival megy. Én tudom, hogy más barátnővel menni, de az durva, hogy fél év alatt náluk SEHOVA szó szerint nem mentünk már náluk... A szüleimmel nagyon szeretik egymást, itthon tök normális, csak sokszor van a mondataiban, hogy "én" vagy "te", mint a "mi"... Én ma megkérdeztem tőle, hogy mit akar tőlem, hogy csak szórakozik-e velem vagy mi a franc... de ő csak mentegetőzik és hárít, mondja, hogy engem szeret, meg a szokásos dumák... Volt, hogy egy hetet nem mondtam neki, hogy menjünk egymáshoz, de akkor ő se mondta, viszont én jöttem volna a sorban a találkozásokban, tehát nekem kellett akkor mennem... megkérdeztem egy hét után miért kérdezte, a válasza: "Hát úgy is tudhatnád, hogy te akármikor jöhetsz hozzánk...". Rosszul esett, hogy semmi "hiányzol" vagy, "menjek már" vagy valami ilyesmi... de semmi... Ő csak ül a gép előtt és játszik, velem beszélget facebookon néha, kimegy focizni és megy utána a haverjaival. Ha én ott vagyok, akkor meg: 4 fal között ülünk, ő játszik, én tv-zek, meg délután kimegy focizni, én meg ülök a füvön és azon gondolkozom, hogy szúrjam tökön magam, ha lenne tököm... Utána hazamegyünk, és alvás, mert ő fáradt... érdekes, ha nem vagyok ott, akkor valahogy kibír menni foci után is a barátaival... Ha együtt vagyunk, akkor tud rendes, romantikus, meg cuki lenni, ha hazamegy, mintha egy jéghegy állna velem szemben, mintha más beszélne velem... Mondjuk élőben is megmondta, hogy "nem kell nekem mindenről tudnom"...

Mi lehet az oka, hogy ennyire zárkózott?



#szerelem #zárkózottság #nem lehet érteni
2014. aug. 6. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vele , semmi baj veled van baj ,hogy vele vagy
2014. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bírtad ki eddig.
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy fasz
2014. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!