Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Nekem tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Nekem tetszik, csak nem tudom mit érez irántam.

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egy évvel fiatalabb nálam, egy suliba járunk, és volt egy tábor, táborig nem beszéltünk, aztán táborba nagyon jóba lettünk, utána is beszéltünk, de csak face-n, mert nem nagyon tudtunk találkozni, viszont tegnap megint eltöltöttem néhány órát vele, és az egyik barátnőjével, akivel szintén jóba vagyok, nagyon jól éreztük magunkat, sokat beszéltünk, nevettünk, amikor találkoztunk adott puszit, ez jelent valamit, vagy csak baráti volt? Ha nem is tetszek neki, akkor hogy tetszek meg neki?

2014. aug. 7. 07:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne várj soká, úgy jársz mint én!


Szal szemkontaktus megvolt, beszélgetés megvolt, fb csere megvolt, telefonszámcsere (!!!)??, érintések gondolom nem voltak (gondolok itt símítás stb)???


Ezek fontosak. Írd le hogy mi van meg ezek közül és segítek neked :D


F/18

2014. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja :D én régebben úgy jártam, hogy várok még, majd megszeret és mi lett? Elkezdett járni egy msáik sráccal. Összetörtem teljesen lelkileg. De megpróbáltam felálni, mindíg azt akartam elérni, h találkozzunk. Akár park,tó,pizzázó és még hasonlók. Mindíg jött vele a barátnője is, a pasia mindíg otthon maradt.


Ezután úgy éreztem, na kb összeraktam magam, most jövök én. Kifaggattam FB-n, h mik a kedvencei (szín,márka,autómárka,focicsapat) majd "véletlenül" nekem is azok voltak a kedvenceim (persze a valóságba nem). Többször megérintettem, majd egyszer egy buli után ahol ő és a pasia is ott volt, kaptam egy üzenetet facebookon, hogy mennyire megkedvelt és másnap találkozni akar. Másnap találkoztunk s mondta, h nem érdekli a volt pasi akivel kavart, az egy senki... És lám 4 éve az enyém :)


Ez az én történetem. És h neked ezt el kelljen kerülni akkor tedd meg azokat a lépéseket amiket már leírtam és ha megvoltak, és elakadsz írj :)

2014. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az biztos hogy bír, csak nehéz megállapítani hogy a barát zónában vagytok-e vagy sem.. mondd el neki, mit érzel
2014. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
még most nem úgy tűnik hogy többet érezne, picit még fűzögetem
2014. aug. 8. 15:28
 15/15 anonim ***** válasza:
De ha friendzoneban vagytok, vagy abba kerültök az már nem lesz túl egyszerű. Ahhoz egy telejsen újat kell majd mutatnod.
2014. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!