Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Légyszíves nézzétek meg!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, de nagyon. Skypen szoktunk beszélni nagyon sokat. Még egyszer sem találkoztunk személyesen de nagyon szeretjük egymást, és nagyon szeretnénk találkozzni, de nem tudjuk hogyan. Van valami jó ötletetek? Ő nemsokára 15 éves én pedig 14 éves vagyok.


Legyetek szíves normális, hasznos válaszokat adni mert ez nekünk nagyon fontos.


Ui.: Több mint 200km van közöttünk.



2014. aug. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, fiacskám pattanj fel a vonatra a szünetben, és látogasd meg! Esetleg vigyél kísérőt magaddal, hogy ne legyél egyedül. Ennyi idősen még nem gáz.
2014. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lynn326 ***** válasza:

Szia.

Hát a távolság a ti esetetetekben elég nagy problémát okoz. Illetve (ne vedd rossz éven) de nem vagytok elég idősek, gondolom, hogy egyedül utazgassatok, különben meg lehetne beszélni, hogy vagy te, vagy ő elmegy a másikhoz, esetleg egy köztes helyet beszéltek meg találkozónak.

Ami pedig ezt a nagy szerelmet illetni, szerintem azután mondjátok ezt, ha már élőben is találkoztatok. Attól, hogy Skype-on jól el tudtok beszélgetni még nem jelenti feltétlenül azt, hogy élőben is ez fog történni. Saját tapasztalatból mondom, csak nálam épp az ellenkezője volt.

Ami pedig a találkozást illeti, próbáljatok meg elutazni vagy egy közös helyre, vagy pedig a másikhoz. Túl sok lehetőség sajnos nincs szerintem.

2014. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De anyámék nem engedik hogy egyedül felmenjek Pestre:(

Ha megengednék akkor már rég elmentem volna hozzá.

2014. aug. 7. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Lynn326, szerintem te egy képmutató, kétszínű kis hülye p1csa vagy. Ja és tapasztalatból beszélek ;)
2014. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szüleinek vmeikőtök mondja meg, h menjetek el arra kirándulni, és akkor majd "egymásba botlotok" v kimondhatjátok nyíltan is, hogy legyen mááá tali!!!:):):)
2014. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezen a találkozósdin én is gondolkodtam de a végén nem tünt olyan jó ötletnek mivel nem lehetnénk kettesben:(
2014. aug. 7. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Félúton nem találkozhatnátok? Azért egy elsős középiskolás már olyan nem gyerek, aki ne utazhatna egyedül sztem…még ha nem is felnőtt. És gondolom Pestre csak azért nem engednek, mert azért az mégiscsak veszélyesebb, mint egy kisebb város.
2014. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit ezen bonyolítani... Hívdd el hozzátok, vagy menny el te hozzájuk... Szüleidnek mondd el a szitut, meg fogják érteni, sőt segíteni is fognak.
2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!