Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelt kérdés

25f vagyok.

egy 14 !!! eves lany tetszik.

nem vagyok pedofil, sosem volt meg ilyen fiatal baratnom es nem is a kislanyok vonzanak...

kozos ismerosok utjan ismerkedtunk meg. mar fel eve.

tenyleg tetszik es el tudnek kepzelni komoly kapcsolatot..

de nem tudom hogy kozeledjek fele. tudomasom szerint csak egy "komoly" kapcsolata volt. bar a komoly jelzot nevetgelve jegyezte meg..

szerintem en is bejovok neki.

egy (kozos) ismerosunk azt mondta h erosen apakomplexusos a bonyolult csaladi hatter miatt. ezert is merem elhinni h o is erez nemi vonzalmat. rengeteg kozos erdeklodesi korunk van. pl. mindketten ambiciozus emberek vagyunk.

hogy kozeledjek fele h ne "ijesszem el"?

hogy kerdezzek tole barmi olyat is..?



2014. aug. 8. 18:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
"gyerek gyerekkel" jól írja a kettes
2014. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
Annyit még hozzáfűznék, hogy a lány apja helyében ha kikezdenél a 14 éves lányommal én rendesen elvernélek.
2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

nem is az hogy eretlen vagyok.. de mondjuk az apuka szerep nekem meg nem lenne az igazi. meg elegge spontan ember vagyok. es tetszik hogy ilyen optimista eletvidam csajszi:)

de hova hivjam el?

2014. aug. 8. 19:25
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

csatlakozom az előttem lévőhöz, lepuffantanálak, ha a 14 éves lányok közelében lébecolnál :D vagy feljelentenélek :D


és te se gondolhatod, hogy érett a szexre, meg úgy erre az egészre.....:D

2014. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
45%
lányok - lányom, bocsi :)
2014. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

en a szexet meg se emlitettem;)

az apjat majd lerendezem xd ez mar nem akadaly.

2014. aug. 8. 19:33
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
Akkor az apját megölöd/? Mert, ha nem, Ő fog téged! 14 éves, te betegebb vagy, mint a lány az apakomplexusa miatt!!
2014. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

hat nem semmi a csaj apja... beteg allat.

a csajszi szeretne is elkoltozni otthonrol.. nekem meg van lakasom. siman ott lehetne barmikor. jot tenne neki ha elmehetne otthonrol.

miert olne meg az apja?...

2014. aug. 8. 20:08
 19/30 anonim ***** válasza:
Pár év múlva már senki nem fog megszólni miatta, sőt... Viszont most ő még csak egy kislány. Ha tényleg vele akarsz lenni, várj 3-4 évet.
2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
hulyen hangzik..dekorativ, intelligens "kislany" es mintkettonk korosztalyaban eleg "kapos" :D felek h lecsapnak ra ha sokat varok.. :D
2014. aug. 8. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!