Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkulonbseg: nagyon gaz?

Figyelt kérdés

25f vagyok.

egy 14 !!! eves lany tetszik.

nem vagyok pedofil, sosem volt meg ilyen fiatal baratnom es nem is a kislanyok vonzanak...

kozos ismerosok utjan ismerkedtunk meg. mar fel eve.

tenyleg tetszik es el tudnek kepzelni komoly kapcsolatot..

de nem tudom hogy kozeledjek fele. tudomasom szerint csak egy "komoly" kapcsolata volt. bar a komoly jelzot nevetgelve jegyezte meg..

szerintem en is bejovok neki.

egy (kozos) ismerosunk azt mondta h erosen apakomplexusos a bonyolult csaladi hatter miatt. ezert is merem elhinni h o is erez nemi vonzalmat. rengeteg kozos erdeklodesi korunk van. pl. mindketten ambiciozus emberek vagyunk.

hogy kozeledjek fele h ne "ijesszem el"?

hogy kerdezzek tole barmi olyat is..?



2014. aug. 8. 18:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi irigy lúzer van itt!!! Nincs életetek hogy mások boldogságának útjába akartok mindenképp állni?!


1) Nem vagy pedo, mert a csaj nem 8 éves!

2) Ő nem apakomplexusos, mert nincs köztetek 20+ év

3) Viszont egy 14 évessel nem tudsz teljesen közös életet élni, szerintem vágod hogy miért


Úgyhogy te tudod...

2014. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

hat arra nem is gondoltam h osszekoltoznenk de siman atjohetne barmikor. tudnek biztositani kulon szobat is... nyilvan nem szeretne minden este velem aludni. most megy gimibe. jo lenne ha tudna hova menni suli utan nyugodtan tanulni. erre otthon aligha van lehetosege.

holnap talizunk ugy is... majd finoman tapogatozok h o mit gondol.

2014. aug. 8. 20:58
 23/30 anonim ***** válasza:
nem értem mért írod ki a kérdést, ha te már ennyire tudod a választ..bárki bármit ír válasznak, azt te nem fogadod el.
2014. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

mert en arra lennek kivancsi hogy hogyan kozeledjek fele. nem arra h az apja hogyan szeretne kiherelni. sz@rok en az apjara.

es van amivel egyetertek es elfogadom de kozben elmondom a velemenyem. ez a kommunikacio alapja nem?

2014. aug. 8. 22:22
 25/30 anonim ***** válasza:
De Kérdező, én már leírtam, hogy véleményem szerint mit csinálj. Én vagyok a 10-es hozzászóló, szerintem fogadd meg a tanácsom. :)
2014. aug. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Remélem az apukától kapsz egy kicsit a beteg fejedre.
2014. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
10es! ma megprobaltam amit irtal.. nem rossz nem rossz ;)
2014. aug. 9. 19:01
 28/30 A kérdező kommentje:
ma este meg lesz egy romantikus tuzijatek nezesunk.. majd meglatjuk;)
2014. aug. 9. 19:03
 29/30 anonim ***** válasza:

Na jól van, hajrá! ;) És majd írd ám le a fejleményeket!

(#10)

2014. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
irtam:)
2014. aug. 10. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!