Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik ilyen félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen félre érthetően a srác?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm az esti sulijában megismert egy srácot.Sokat segített neki a tanulásban meg másban is.

Többször elmentek bulizni.Amikor kicsit beittak a lányra rá kattant puszilgatta a lány nyakát,azt mondta szereti együtt is aludtak,de többet a srác nem akart.

Amikor a lány közölte,hogy többet érez a srác iránt akkor a fiú közölte,hogy elfoglalt sok a munkája majd keresi a lányt.Valamint,hogy nem akar párkapcsolatot,mert az nem fér bele az életmódjába.Aztán pár napra rá írt neki annyit facen,hogy szereti.

Mondtam a barátnőmnek,hogy én nem értek a fiúkhoz így nem értem miért viselkedik így.Az biztos,h kedveli,de többet nem akar tőle.



2014. júl. 30. 19:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyértelműen csak lefektetni akarja a barátnődet. Amikor kedve van hozzá, szereti, utána meg elfoglalt...
2014. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de azt nem mondta,h szexelni akar vele...még részegen sem...
2014. júl. 30. 19:15
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok.

Lehet, hogy csak így próbál közelebb kerülni hozzá. Vagy talán tényleg kedveli, csak túl elfoglalt, és olyan céljai vannak, amik teljes odafigyelést igényelnek. Esetleg valami miatt fél belekezdeni egy kapcsolatba.

Idővel kiderül majd. Ha a barátnődnek fenntartásai vannak vele szemben, vagy nem akar várni, amíg a srác dolgai elrendeződnek, egyszerűen közölje vele.

2014. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!