Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mindenkinek...

Miért van az, hogy mindenkinek van barátja vagy van olyan fiú akinek bejön? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom,rengeteg kérdés van ebben a témában és nagyon unhatjétok. De teljesen el vagyok keseredve. Mindenkinek van barátja vagy van olyan fiú aki udvarol neki. Mindenkinek! Csak nekem nem..

Nem vagyok beképzelt,de nem vagyok se csúnya,se buta. És még szinte rám se néznek. És valamiért úgy érzem,hogy teljesen nincs önbizalmam. Vagy nem tudom. Pedig Én már szeretnék barátot. Én soha nem tetszettem senkinek. Na jóóó azért volt pár,de abból nem lett semmi,nem én miattam. Eddig két emberbe voltam igazán szerelmes,és persze ők kikkel jöttek össze? Természetes a barátnőimmel. Nem nagyon merek odamenni senkihez sem,mert félek,hogy rondának talál,vagy nem tetszem majd neki és pofára esek. 16/L ( Ja és még annyit mielőtt jönnének a privátlevelek,nem vagyok pesti és nem akarok pestiekkel ismerkedni../távolság miatt/)


2013. okt. 25. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Látod nekem nincs barátnőm,és még csak pesti sem vagyok,pedig nemvagyok csúnya fiú :)
2013. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát hova valósi vagy ha nem pesti?:)
2013. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vidéki,de nagyvárosban tanulok:)
2013. okt. 25. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidéki...:D

Vidék= Pesten kívül minden. :D

2013. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es igazi gyökér vagy,olyan amiből ki lehetne faragni két fa házat!
2013. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül nem igazán lehetne megmondani. Lehet ők nem mernek odamenni hozzád, mert jelre várnak. A fiúk nem szeretnek felsülni.
2013. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. :D Engem is úgy elszomorít, ha folyton folyvást belebotlok egy szerelmespárba, én meg tök egyedül tengetem a mindennapjaimat. Nálam annyi különbség van, hogy engem piszkáltak, emiatt túlságosan is zárkózott lettem... ami nagyon nagy hátrány. Én is úgy szeretnék végre valakit, olyan jó lehet ha szeretnek. Nem tudom, hogy valaha megtudom-e milyen érzés ez. :(
2013. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Elárulok egy titkot a csöndes, zárkózott lányok sokkal érdekesebbek azok számára akik nem csak 1hetes kapcsolatokat akarnak.

Nehéz megtörni velük a jeget, de ha sikerül akkor tudja az adott srác, hogy igen ezt ő érte el, zárkózott voltál és csak neki képes voltál megnyílni. Ezek után csak még jobban szeretni fog. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen lányt megismerni külön játék és mint tudjuk minden játék jó, ha a végén nyersz :)

2013. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!