Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha már nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boniem kérdése:

Mit tegyek, ha már nem olyan mint régen, de szeretem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár hónapja szakítottam barátommal, eltelt kb 3-4 hónap, rájöttem, hogy szeretem és, hogy újból meg akarom vele próbálni. 1 hete jöttünk össze megint, de azóta mintha kicserélték volna.Nem az az ember fordul felém akit megismertem akkor. Anno azért szakítottunk, mert monotom volt a kapcsolatunk és mert sehova se mehettem el, mindig minden baj volt. De most meg annyira sem képes, hogy lejöjjön egy cigit elszívni, vagy hogy inni egy normálisat. Olyan emberek véleményét kérem, akik már voltak ilyen helyzetben, vagy vannak tapasztalataik ezzel kapcsolatban. Köszönöm



2014. aug. 10. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
én 5 évet éltem egy olyan kapcsolatban ahol el voltam nyomva.Nem mehettem sehova,nem vehettem meg ezt azt mert ő már másra elköltötte (elméletbe), nem csinálhattam azt amit én akartam mert beosztotta a napomat.Szakitottam és fél év után ujra együtt voltunk.De nem tartott sokáig mert semmi nem volt a régi én már kitörtem ö meg nem találta az irányítandó felet csak a megszokás volt aban a fél évben.erre ő is rájött meg én is sajna az ilyen kapcsolatoknak nem lessz jó vége mert én pl a legjobban az időt sajnáltam h oda lett több mint 5 évem.Elég lett volna 2 is h tapasztalatot szerezek.Azt tudom tanácsolni ha szereted a káposztát melegyítve akkor csak azt edd mert egy kapcsolat nem jó felmelegítve soha.
2014. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!