Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már régen rossz, igaz? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már régen rossz, igaz? Már nem szeretem őt?

Figyelt kérdés

nagyon szerettem a barátomat, de pár napja olyan dolgokat művelt, ami miatt teljesen kiábrándultam belőle. Már nem is bízom meg benne... de kapott egy utolsó esélyt. Azt nem szeretném leírni, hogy mit csinált, de egy hete idegeskedem és szomorú vagyok miatta. Arra gondolok mostanában sokszor, hogy jobbat érdemlek, hogy más a számomra ideális pasi, hogy milyen lehetne valaki mással járni... kiszerettem belőle? veszett ügy?

18/L


2013. nov. 1. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kár volt esélyt adni neki.

Ennek vége.

2013. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na, de mégis mi csinált, flörtölt más lányokkal......ha igen akkor szerintem beszéljétek meg, de ha te már ilyeneket érzel és ilyeneken kattog az agyad, akkor ezt már megette a penész!
2013. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!