Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm elutazott a hétre, szombaton reggel jön haza, nagyon szeretnék valami ajándékot csinálni/csináltatni/venni neki, arra gondoltam hogy lehetne valami olyan amit már előre beteszek a szobájába, és majd ha hazaér megtalálja, szüleivel nagyon jóban vagyok, ok beengednek a szobájába (otthon vannak, nem mentek vele).

Valami olyan ajándékra gondoltam ami segiteni összejönni vele, mert még nem egészen vagyunk amugy egyutt, bár tényleg csak hajszál választ el minket. Nagyon szerelmes vagyok belé és ezt szeretném valami ajándékkal is kimutatni neki, valami olyan kellene amit ha megtalál és esetleg másnap találkozunk (tuti hogy fogunk) akkor ha beszél róla nekem én meg ölelhetem és megcsókolhatom, mert mostmár tényleg csak egy csók választ el attól hogy egyutt legyünk.

18/F

Ő pedig 17/L



2014. aug. 11. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a lehetőségek tárháza széles :)


Esetleg elvihetnéd valahova,egy romantikus vacsora,séta,esetleg egy mozi.

De sokféle ajándék is van,pl.: gravíroztatás.Sok mindenbe lehet gravíroztatni!

Egy csokor virág,szívecskés tárgy,de ugye nem tudom mi a stílusa.

Akár még a szüleit is megkérdezhetnéd,hogy mi az,amit igazán szeret a kiszemelt hölgy :)

2014. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy plüss állat ami szivecskét fog,egy szív alakú párna,nyaklánc,karkötő,csokor rózsa :)
2014. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!