Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon veszekedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon veszekedek a barátnőmmel. Most kezdenek nyugodni a kedélyek. Mit mondjak neki? facén keresztül?

Figyelt kérdés
gyors válaszokat......sürgőőős!!

2014. aug. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most viccelsz? A barátnőddel beszéld meg, ne velünk.
2014. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MIn veszekedtek?
2014. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már szakítani akar... hát annyin hogy nem tetszett nagyon amiket irkált másnak facén és egy kicsit féltékeny lettem..mondtam neki..lkezdtünk veszekedni ...és szakítani akar..ha szakít megölöm magam!! srgítseteeek
2014. aug. 12. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, higgadtság. Először is mondd neki, hogy szereted, és nem akarod elveszíteni, azért van ez.
2014. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Honnan tudtad meg, hogy miket ír?
2014. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom a jelszavát...nem olyan durva csak egy kicsit féltékennyé tesz
2014. aug. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!