Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valami párkapcsolat félében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami párkapcsolat félében vagy a másikkal és azt mondja, hogy most pár hétig nem tudtuk beszélni mert visszavonul egy kicsit, akkor ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ismerem a helyzetet, de ha az én barátom ezt mondaná, akkor arra gondolnék, hogy jelen pillanatban túl sok vagyok neki valami miatt, vagy esetleg már a szakítást is fontolgatja.

pár hétig nem szívesen lennék távol attól, akit szeretek, nemhogy még ne is beszéljünk egyáltalán..

23L

2014. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazából rákérdeztem,hogy ez az oka-e és azt mondta, hogy nem, csak már régóta csinálja ezt(még azelőtt, hogy összejöttünk.) S a pár hét az mennyi lehet maximum?
2014. aug. 12. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magának való típus, szereti az egyedüllétet és emiatt néha szüksége van arra, hogy távolabb legyen az emberektől (beleértve a párját is). Vannak ilyen típusú emberek, úgyhogy annyira azért még ne legyél elkeseredve szerintem. Ha azt mondta a szakítás fontolgatására, hogy nem, akkor lehet, hogy tényleg így gondolja. Kérdezd meg esetleg, hogy akkor miért, őszintén elmondhatja.
2014. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. ezért írtam, hogy nem ismerem a helyzeteteket, meg hát a párodat sem, szóval lehet akkor, hogy nála ez szokás volt korábban is.

nem akarok itt kombinálni, tényleg, de azért nekem mégis kicsit fura lenne, ha hetekig fel sem venné veled a kapcsolatot, egyáltalán nem akarná tudni, hogy mi van veled.

a pár hétről nekem 2-3 hét jut eszembe, de ezt is tisztázd inkább vele, hogy ő mire gondolt. :)

2014. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindkettőben van igazság. Úgy ismertem meg,hogy ilyen visszavonulós ember, az emberekkel általában szeret távolságot tartani. A pár hétre nem írta, hogy mennyi konkrétan, pedig rákérdeztem.Arra is, hogy miért, mondja el, és csak azt mondta, hogy régóta vonul így vissza nyaranként, szóval ez nála már szokás. Hát remélem nem lesz gond.
2014. aug. 13. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig csak nyáron?Ez mondjuk elég furcsa nekem.Vagy elutazik valahova?Én is visszavonulós vagyok távolságtartó az emberekkel de ennek az évszakhoz semmi köze.
2014. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából ekkor van rá lehetősége, mert ő egy tanár, és más évszakban nem sok lehetősége van az elvonulásra :) Szóval gondolom ezért vonul el nyaranta csak.Így tud töltődni és pihenni, neki nem a nyaralás a pihenés...S nála ez úgy tűnik azt jelenti,hogy senki másra,csak önmagára és saját dolgaira akar figyelni és koncentrálni.Nekem kicsit rosszul esik, de aztán belegondoltam, hogy minden embernek meg lehetnek a ,,saját" szokásai,esetleg rigolyái, lehet ő pedig mást nem tud elképzelni,ami bennem van meg...A kapcsolat alapja a bizalom,így próbálok benne megbízni inkább,bár nem gondoltam volna,hogy ez ennyire nehéz.
2014. aug. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!