Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleőrült az egészbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrült az egészbe?

Figyelt kérdés

Barátnőm a semmiből egyszer csak dobott,hogy már nem érzi a "varázst". De megtudtam szüleitől,barátnőitől hogy azóta tisztára behülyült, és hogy valószínűleg ezért is dobott,mert történt valami, de senkinek nem beszél róla.

Azóta találkoztunk, hatottam rá, láttam rajta hogy szeret és fáj neki, nem is tagadta.

Én szeretem, kiállok mellette, de van esély rá,hogy kitisztul a feje,megoldja a problémáját?



2014. aug. 15. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából jót tenne neki ha elmondaná valakinek mi a problémája.
2014. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy terhes? Vannak olyan nők, akik ha megtudják, az égvilágon senkinek nem beszélnek róla, hanem tépelődnek hogy mit is tegyenek. Sőt van olyan, aki emiatt megszakít szinte mindenkivel minden kapcsolatot. ( Bocs ha hülye a felvetés, de hallottam már számtalan ilyen esetről.)
2014. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet félrelépett és azért lett ilyen...megbánta...és úgy érzi nem érdemel meg...vagy valaki zsarolja és nem akarja, hogy belekeveredj...elég sok dolog lehet a háttérben, de ezt csak ő tudja megmondani...
2014. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem terhes és más srác sincs a háttérben.... Valami egész életét átfogó baja lehet.

Most ha engem dob az persze fáj, de én az egész életét féltem. :/

2014. aug. 15. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!