Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Annyira belekavarodtam ebbe az egészbe hogy nem tudom mit/kinek higgyjek! Összejöttem egy fiúval, tudtam hogy milyen persze, de nekem nem úgy tünt mintha engem is csak szivatott volna!

Figyelt kérdés

Találkozgatunk, csókon kivűl más nincs is köztünk, nem is volt!Igy történt ez tegnap is!Ő kérdezget engem hogy úgye nem csak sz*patol mondtam neki hogy nem dehogy, azt mondta hogy ő sem engem!Tegnap felhivott egy ismerősőm hogy az a srác csak szivat, mert azt beszéli mindenkinek!Van is róla msnbeszélgetés amit nekem már átküldött!

Nem akartam naiv lenni hogy persze én más vagyok,de én leszögeztem neki ha csak szivat akkor ne tegye már mert én nem érdemlem ezt meg tőle!Ha nem akar akkor ne akarjon de nem látom értelmét ennek a gyerekes szivatgatásnak!

Én is nem egyszer gondoltam arra hogy játszik velem de aztán mindig megváltozott az érzésem!

Ugyanis mikor még nem jártunk akkor az exbarátom neki akart menni, na gondoltam hogy ő se fog velem foglalkozni!És én azért gondotam néha arra hogy nem szivat mert azért a volt barátommal nem hiszem hogy heccből akarna felvágni!

Azt se tudom hogy milyen legyek vele hogy jobban megismerjem, bár elég jól hazudik ő is meg a haverjai is ha erről van szó!Hisztizni nem nagyon van kedvemm már csak azért sem mert nem akarom hogy tudja hogy annyira nagyon érdekel!De valahogy megkéne tudnom hogy ő neki a szándéka mi is pontosan!

Mert ha valami kis szivatásos dolog, akkor én hagynám a fenébe, nekem komoly normális kapcsolatra van szükségem nem ilyen jancsiszegre!

Bocsánat ha kicsit értelmetlen lett, de azért remélem sikerül valami jómegoldást kivesézni!


2010. máj. 4. 11:40
 1/4 Szupermókus ***** válasza:
Hagyd a francba...
2010. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is passzold.
2010. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit indokoljátok már:s
2010. máj. 4. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig ne keresd, aztán ha ő keres akkor valóban érdekled. Lehet csak a "haverjaid" akarnak neked bekavarni. Lényeg, hogy ő keressen, aztán ha mégsem akkor hagyd. Ne mássz bele mégjobban a dologba, mert úgyis neked fog fájni. Kitartást.
2010. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!