Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a barátnőm egyik buliján ismertem meg. (a barátnőm haverjának a haverja) És ott nem váltottunk csak max 2 szót, de bejelölt face-n. Beszélgetünk szinte mindennap és nagyon szimpi nekem, meg elvileg én is neki. Van barátnője, de mondta hogy szakítani fog vele és utána megpróbálná velem. Mondta hogy hagy még nekem időt, mert nem várhatja el hogy döntsek ilyen kevés idő alatt. Itt az egyik kérdésem: Belemenjek?

Na most, találkozni talán csak márciusban, vagy később tudnánk, mert nagy a távolság, és a szülei se engednék még el. Igazából azért a döntésem előtt szeretnék vele legalább egyszer találkozni és eltölteni egy napot. Ő mondta, hogy ezt is megérti. Na de szerintetek addig "elkötelezzem" magam neki? Szerintetek megérné erre az egészre várni? :)

Köszönöm előre is a választ!! :)


17/L



#távkapocsat
2012. nov. 2. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Márciusban már a nevére sem fogsz emlékezni.
2012. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szakit érted a barátnőjével akkor igen !!!!! :)))))
2012. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért azon mindenképpen gondolkozz el előtte, hogyha ilyen könnyen képes otthagyni a barátnőjét miattad, akkor mennyi az esély rá, hogy téged is szemrebbenés nélkül kidobna, ha esetleg egy újabb bulin talál majd egy harmadik csajt...
2012. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem tul fiatal vagy meg ahhoz,hogy egy ilyen srac miatt elkotelezd magad.en nem tennem.hiszen mi a biztositek arra,hogy veled nem fogja ezt csinalni.marciusig meg talalhatsz rendes,normalis sracot.

szoval nem,nem mennek ebbe bele.

2012. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mindannyiótoknak igaza van, de talán leginkább az utolsó kettőnek adok igazat! :) Igazatok van teljesen.

Utolsó: azt viszont be kell valljam hogy talán azért menekülök részben most egy ilyen kapcsolatba, mert most lett vége egy pocséknak és igen, tudom hogy még fiatal vagyok és van időm :)Tényleg köszönöm még1x :)

2012. nov. 2. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
most lett vege egy kapcsolatodnak?akkor par honapig maradj egyedul, merlegelj,mire van szukseged,es ugy kezdj bele egy uj kapcsolatba.ne menekulj :) sok sikert!
2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)) És amúgy igazad van, talán jobb is most egy kicsit egyedül, habár nem mindig, még mindig hiányzik sokszor a volt a barátom. :/
2012. nov. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!