Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? A régi szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A régi szerelmet vagy az új lehetőséget?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem 3 év után kidobott, mert már nem úgy szeret. Egy hónapon keresztül magam alatt voltam és depressziós is. Megpróbáltam mindenhogyan visszaszerezni, de nem érdekelte és szart rá, hogy mit érzek. Most megismerkedtem egy lánnyal és nagyon jóba vagyunk és együtt járunk. Szeretek vele lenni és jó is vele, de vonzalmon kívül semmit nem érzek iránta. Ezután megkeresett a régi szerelmem, hogy nem bírja elviselni, hogy van valakim, egyfolytában ez van a szeme előtt és sírva jött hozzám, hogy tévedett és hogy még mindig szerelmes belém.

2014. aug. 17. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ.

ha tanultál az esetből és már tudod kontrollálni a régi nőt,nem tud téged megvezetni,irányítani mert fejlődtél,erősödtél lelkileg,akkor belevághatsz.

ha maradtál ugyanaz a kis majom,aki csak úgy ki lehet ba-szni,akkor ne,mert ugyanúgy jársz.

2014. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmm, ez nehéz döntés. nekem a régivel újra összejövésben az lenne elsősorban a kérdéses, hogy vajon meddig lesz "szerelmes beléd", mikor indul el nála újra a bogár, hogy már nem úgy szeret. ha egyszer megcsinálta, akkor lehet, hogy újra megteszi, hogy emiatt szakít veled.

ez azért elgondolkodtató kicsit, szerintem.


az új lány milyen? ha adsz neki és a kapcsolatotoknak is esélyt és időt, akkor sem gondolod, hogy kialakulhatnának benned érzések iránta?


amúgy, hány évesek vagytok?


23L

2014. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az új lány nagyon kedves, aranyos és megértő. Talán idővel több is kialakulhatna. Viszont a régivel a kapcsolatunkban már szinte semmi sem volt jó és mindig engem hibáztatott, de most amikor megkeresett aztmondta rájött az ő hibáira és ezen mindenképpen változtatni akar és boldoggá akar tenni. a régi lány 20, én 21, az új 18
2014. aug. 17. 00:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben és ebben az életkorban én az újat választanám a 18 évest.
2014. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológia. A régi barátnőd játszott veled, olyan voltál neki mint a kisgyereknek a játékautója, amit aztán megunt és a sárba dobott. Aztán a sárból kiszedte egy másik kisgyerek és lám az előzőnek hirtelen megint kedve támadt vele játszani. Az előző nőd kb. a tulajdonának tekint és most zavarja, hogy elveszítheti a kontrollt feletted. Semmiképpen se menj vissza hozzá, főleg, hogy kimondtad te magad, hogy az előzővel minden rossz volt. Az ilyen nagy megváltozások sosem igazak kedves kérdező, miután visszakapott rád fog unni pár hónap után megint és kirak, te meg két szék közül a padlóra. Előre menj az úton, ne hátrafele kacsingass. De ez csak az én véleményem, úgyis azt fogod csinálni amit te akarsz és mivel olyan idióta férfi vagy mint én is, így valszeg visszafogadod és megbánod. Majd írj privit ha ez bekövetkezett :D
2014. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy kihasználjanak. Mivel ő dobott ki téged, lehetséges, hogy azt hiszi, még mindig hatalma van fölötted és bármikor vissza tud téged édesgetni magához. Ne dőlj be... Nézz előre és felejtsd el.
2014. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!