Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lányal 11 hónapig és sajnos vége a lett kapcsolatunk beszélgetünk rengeteget 3 héten át szinte minden nap beszéltünk de nagyon csunám meg bántontam sajnos le k*rváztam .. és minap megint beszéltünk meg kérdeztem tőle hogy érez-e valamit még irántam és azt válaszolta h nem válaszol erre a kérdés vajon ez mit jelenthet mert én nagyon szeretem még nem is tudom hány meg hány üzenetet irtam neki h menyire sajnálom azt amit rá mondtam és h 1000 meg bántam már szerintetek ?

2014. aug. 17. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze hozzá szerintem kicsi a péniszed és ezért..
2014. aug. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ennek semmi köze hozzá szerintem kicsi a péniszed és ezért..
2014. aug. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elba-sztad.

a pitsába elküldés okés.

aztán vársz pár napot és megint elkezdetek beszélgetni,a nélkül,hogy mentegetőznél esengenél,vagy mentegetnéd magad a kiosztás miatt.

ebből levette volna,hogy veled nem bánhat papucsként,mert kiosztod a ge-cibe.

de így?

mentegetőztél a miatt mert őszinte voltál és egyenes.

tipikus nyalista pacsker vonás,amit általában válaszra sem méltatnak a nők.

2014. aug. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Hódítsd vissza férfi praktikákkal! ;) Ez be szokott jönni! Itt gondolok virág,apró ajándékok, vagy gyertyafényes vacsora,és hogy bevallod neki,hogy őszintén szerelmes vagy belé, meg hogy vele képzeled el az egész életedet,és hogy sajnálod,amit mondtál rá! És ha úgy van,akkor ezek után csókold szájon! Hidd el filmbe illő lesz !!;-)Aztán vedd is el,meg csinálj neki vagy 2 gyereket,nehogy azt higyje hogy hazudtál.. :D
2014. aug. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Már ha engedi a csókot és elmegy a találkára veled. .. Sok sikert .!!. :)
2014. aug. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 04:27 Ez nem minden nonel jon be!
2014. aug. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de az a baj h egy találkára se tudom rá venni
2014. aug. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!