Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha kevestell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kevestell a barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy nőt (30 fölötti felnőttek vagyunk). Ő is, én is egy-egy tizenéves kapcsolat után vagyunk, némi lelki sérülést is beleértve. Összejöttünk. Szeretjük egymást. Mégis megkaptam közös ismerősöktől, hogy nem vagyok szerelmes, hogy neki nem elég az, amit feléje nyújtok. Lelkileg nagy az összhang, a szex is nagyon jó vele. Viszont messze lakunk egymástól, dolgozunk, neki két gyereke van, nekem nincs. Nekem teljesen jó pillanatnyilag, hogy heti párszor találkozunk, hogy hétvégén társasági programot is csinálunk stb. Viszont egy közös barát mondta nekem, hogy neki azt mondta, hogy ő ennél sokkal többet szeretne, hogy komolyabb párkapcsolatot. Én hűséges vaygok, nem lépek félre, de nekem meg ez így jó, ahogy van. Igazából nem szeretném megbántani sem Őt, de mondjuk nem szeretnék egy visszavonult, este a TV előtt punnyadó pocakos fickóvá válni.

2014. aug. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
attól hogy összejöttök nem kell a tv előtt punnyadni és pocakos fickóvá válni o.O
2014. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
az én szüleim 32 éve vannak együtt és gyakran eljárnak biciklizni este sportolni szerveznek közös programokat mindig mennek valahova vagy csinálnak valamit
2014. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
30 felett még mindig nem jutottál arra a szintre, hogy leülj a pároddal megbeszélni a dolgokat és kompromisszumokat kötni?
2014. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több sebből vérzik a dolog.Először is nem értem,miért másoktól kell visszahallanod,mi a barátnőd problémája,miért nem személyesen neked mondja.A másik,hogy te is igazán leülhetnél vele megbeszélni,konkrétan mit is akarsz tőle.Különben pedig harminc felett azért egy idő után már illik komolyabban tervezni a jövőt egymással,mert szerintem a járogatás csak időpazarlás.
2014. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nincsenek hiányosságaim, igen, aki "bekérdezett" hogy 30 fölött nem tartok ott hogy leüljek megbeszélni, igen, jogos a kérdés. Ha nem érezném, hogy gond van, nyilván nem írnék ki ilyen kérdést.


Ami meg azt illeti, hogy "ILLIK" a jövőt komolyabban tervezni, mert ebben a korban időpazarlás a járogatás, arra azt tudom mondani, hogy az érzelmi dolgainkat aligha fogják befolyásolni "megerőszakolni" ilyen észérvek, hogy "ideje lenne", "illene", "benne vagyunk a korban", "ez az élet rendje" és egy csomó sztereotíp klisét idehozhatnék.

2014. aug. 17. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!