Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Barátomnak elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátomnak elmondjam? Nem hagy békén az exem. (Hosszú)

Figyelt kérdés

Első szerelmem volt. Sajnos nem bírtam sokáig, mert a kapcsolatunkban nagyon önző volt és mindig magára gondolt. Viszonylag hamar 2 hónap után szakítottunk is, de nem vesztünk össze vagy hasonló. Azt hittem ő is elfogadta a döntést mostanáig. Pár hónapra rá megismertem a jelenlegi barátom, aki teljesen más, egyenrangúként kezel és figyelembe veszi az én véleményem is. Nemrég megkeresett és elhívott beszélgetni, teázni (persze a barátom beleegyezésével, de megbízik bennem). Megjegyeztem neki, hogy megváltozott. Meghívott a születésnapjára, ahova (szintén kérdés után) elmentem. Nem volt rossz buli, de állandóan rajtam lógott és nem akart a végén hazaengedni. Persze eljöttem és megjegyeztem, hogy mit képzelt magáról. Erre majdnem minden nap írogat nekem, hogy nagyon sajnálja, bocsássak meg neki, menjek vissza hozzá, sőt könyörög is. Nem érti meg, hogy köztünk akkor se lesz soha több, ha nem lenne senkim. Addig nagyon kedves és aranyos volt, míg elvette a szüzességem aztán szépen lassan megváltozott. Önző lett és úgy éreztem csak kihasznál. Mikor ezt megmondtam neki, hogy mit érzek, felvetette a szakítást és rögtön otthagytam. Nem érti meg, hogy mi nem tartozunk össze és úgy érzem nem fog leállni, ami egy kicsit aggaszt is. Bevallom azért félek tőle, mert nem tudom meddig képes elmenni. Facebook-on nem akarom letiltani, mert akkor biztos elkezdene hívogatni vagy rosszabb esetben meg is látogatna.


Barátomnak nem mondtam még el, de úgy érzem joga van tudni. Az előzőekbe is csak azért avattam be, hogyha féltékeny lenne vagy nem szeretné, hogy találkozzak vele, akkor nem mentem el volna.



2014. aug. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a barátodnak nyugodtan mondd el, hátha ki tudtok találni valamit. Ahogy látom nem biztos, hogy le fog állni.
2014. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Szerintem tiltsd le, a számát is, a barátodnak pedig mondd el az egészet, biztos segítene, ha meglátogatna az exed.
2014. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 18, több, mint 1 éve szakítottunk. De komolyan félek tőle egy keveset, lehet csak sokat olvasok, de lelkileg labilis állapotban és úgy érzem, hogy bármit képes lenne megtenni.
2014. aug. 18. 18:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint az exem van abban és nem érzem, hogy elfogadná a nemleges válaszomat.
2014. aug. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!