Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak a titkomat?

Figyelt kérdés
Tudom, le leszek hurrogva, jogosan, de fogadásból jöttem össze a barátommal. Rábeszéltek, mert mindenki nevet a barátomon, mert mozgássérült és olyan magának való, de rájöttem, hogy sokkal jófejebb, mint ahogy kinéz és nagyon beleszerettem. Félek hogy megtudja, de attól is, hogy szakít velem, ha elmondom. Mit csináljak?
2014. ápr. 2. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
szegény srác. remélem most b*sz a lelkiismereted. undorító az ilyen nő
2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
mond neki el..
2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
mond el neki, de azt is, hogy te nagyon szereted. Hátha nem dob ki a fenébe.
2014. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kolosszus22 ***** válasza:
22%

Ne mondd el! Minek? Beleszerettél, tehát már nem fogadásból vagy vele, hanem mert szereted, innentől fogva már tök lényegtelen, hogy milyen körülmények között jöttetek össze, a lényeg, hogy mi a jelen és így vagy úgy, de egymásra találtatok.

26F

2014. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Költőnő? ***** válasza:
76%
Mondd el neki és vállald a következményeit. Így korrekt.
2014. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Indulnod kell, rád is vár egy hely!


Azaz, közöld vele.

2014. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
E z o d a b a s z .
2014. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ti akkor most egy mozgássérült fiún viccelődtök?

Egy olyan embert gúnyoltatok ki ba***eg aki nem tud járni az tudod mit jelent?

Hogy nem tudd menni egy olyan emberen nevettetek aki egy betegségből adódva nem tudd menni...és ez a dolog undorító szánalmas és teljesen megértenénk a srácot hogy ha egy szívtelen undorító embernek nevezne és elhagyna...teljesen jogosan...embertelen volt amit tettél...még ha egészséges is lenne akkor is mélyen elítélendő a dolog de így hogy mozgássérült és erre fel te megalázod az már mindennek a teteje...undorító...

2014. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megszeretted és mellette akarsz maradni és tervezel Vele, akkor mondd el minél hamarabb, mert ez egy atombomba!!!

Ha csak megkedvelted , de semmi komoly, akkor ne bántsad meg Vele....amit nem tud az nem fáj!!! De ha kiderül, akkor nagyot fog szólni az biztos....

37F

2014. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én tényleg szégyenlem magam, de előtte nekem még soha nem vettek virágot és soha nem vittek jó étterembe vacsizni és ez nagyon jól esett.
2014. ápr. 2. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!