Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak vagy ne?

Figyelt kérdés
Hétvégén együtt voltam egy nálam jóval idősebb pasival..szóval lefeküdtünk..van barátom nem akarok kifogásokat keresni egyszerűen el vesztettem a fejemet.. 15 évvel idősebb tőllem a pasas akivel együtt voltam! .. És most le lehet könnyű vérű nőzni... minden jogotok meg van rá de már nagyon bánom!Tnácstalan vagyok!
2014. jún. 22. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek...én meg azt sem tudom hogyan kezeljem az érzéseimet, mert annyira szeretek egy lányt, hogy iszonyat.
2014. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
MI meg leszarjuk!
2014. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne tegyél olyat amit később megbánhatsz. Ha elmondod akkor valószinű szakítani fog veled (legalábbis én azt tenném.) ha nem mondod el és kiderül rosszabb lesz, de ha nem derül ki fogsz tudni azzal a tudattal élni hogy ő szeret te pedig félreléptél miközben ő telyes mértékben megbizik benned?
2014. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondd el! Hátha kidob, akkor megkapnád amit érdemelsz. Ha nem dob ki akkor pedig örülj, hogy kaptál mégegy esélyt.
2014. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Ülj le vele, mond el, majd szakíts vele. Nem nézlek le, nem sajnálom őt, szarok rátok. De hagyd ott. Mindkettőtöknek szuper élete lesz a másik nélkül.
2014. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mik ezek a szarok rátok, szarunk rád válaszok? :O


Kérdező, én lehet, hogy elmondanám, jobb az ilyen dolgokat tisztázni.

2014. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Észnél kellett volna lenni,mostmár ha meg tudtad csalni beszélni is tudj vele.Félsz hogy elhagy,talán gondolkozni kellett volna.
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ezek után az lesz a legjobb, ha őszinte leszel. Mondd el minél előbb!
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 19:40: És ha nem lennének emberek, akik lefeküdnek másokkal a barátjukon/barátnőjükön kívül, akkor te jobban tudnád kezelni az érzéseidet?
2014. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ezt magadba kell eldönteni

Tiszteled e párod annyira hogy igazat mondj neki

Vagy jobban szereted mint tiszteled hogy fájdalmat okoz

2014. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!