Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek őrültség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őrültség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel tetszettünk egymásnak, össze is jöttünk, csak átvert,az orromnál fogva vezetett.Haragudtam rá, azóta bekerültem a barát zónába. Több, mint fél éve történt, de rájöttem, hogy ő kell nekem, és szeretnék vele lenni. Szeretem őt. Szerintetek nem lenne hülyeség megint megpróbálni, és elmondani neki, hogy mit érzek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 18. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy átvert és az orrodnál fogva vezetett? Ha nem nagyon gáz dolog, szerintem hívd el randira. De úgy, hogy egyértelmű legyen,akár mondd is meg neki, hogy "de ez most randi". Szerintem ez lenne a legjobb megoldás, de akár el is mondhatod az érzéseidet. Az őszinteség a legegyszerűbb.
2014. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát elég gáz, mert azért szakított velem, hogy egy másik sráccal értekből járjon, de akkor is valamit érzek iránta.
2014. aug. 18. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel vezetett az orrodnál fogva?
2014. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háát, ha ezek után úgy érzed, hogy megbízhatsz benne, jó embernek tartod és ilyesmik, akkor hajrá... Nekem ez nem férne bele.
2014. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt érzem, hogy nem tudnék benne bízni, de még is szeretnék, meg adnék egy esélyt neki, csak nem tudom, hogy szeretné-e.Vagy megbánnám-e?
2014. aug. 18. 20:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem változott
2014. aug. 18. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos vagy
2014. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az őszinteség a legegyszerűbb, és többek között épp ezért a legkevésbé hatékony.
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz benn bízni, akkor ne erőltesd a dolgot... Egy kapcsolat alapja a bizalom... Mégha valami csoda folytán össze is jönnél vele; nem lennél mellette boldog így... Van még hal a tengerben, felejtsd el. Másrészt egyszer már visszautasított, miből gondolod, hogy változott a véleménye? Hidd el nem fog változni.
2014. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!