Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültség, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
4 éve kezdődött, egy bulin leszólítottam egy lányt és a barátnőjét, és már az első pillanatban éreztem, hogy valami különleges lesz Vele. Sajnos már azonnal kiderült, hogy ők csak átutazóba vannak, messze élünk egymástól. Kellemes beszélgetés után elváltunk. Először msn-en, majd ugye facebookon tartottuk a kapcsolatot és egyre jobban megkedveltük egymást. A fordulat úgy 1 év után következett be, amikor is hosszú telefon beszélgetések, és ritkán (3-4 havonta) de találkozók is lettek. (Megjegyzem, szinte mindig mindennap beszélünk valamilyen formában) A találkozóink valami őrületesek, szenvedélyes együttlétek, szex, igazi lelkitárssá kovácsolt minket. Most 4 éve megy ez, mindeközbe neki is és nekem is volt hosszú, rövid, sikeresebb és sikertelenebb kapcsolata. Mára eljutottunk oda hogy mindketten a másikat keressük a saját kapcsolatainkba. Az utolsó találkozónk igazán drámai volt, a lánynak volt egy 2,5 hónapos kapcsolata, végül szószerint kivágta a srácot, és utazott hozzám, és sírt sokáig a karjaim között hogy "elhanyagoltam" és hogy "hiányoztam neki", részemről is most először de nagyon hiányzott! Szerintetek "megértünk arra", hogy együtt legyünk? Hosszas beszélgetésünk volt és arra jutottunk hogy 3 út lehet: 1, elfelejtjük egymást, megszakítunk minden kapcsolatot (ez alapból kilőve, egyszer már megpróbáltuk és 4 hónapig tartott, ő nem bírta tovább, de már alig előzött meg engem). 2, közös jövő, de még később, még idő kell. 3, legyünk őrültek, és csináljunk valamit őrültséget, pl elköltözünk együtt valamerre, új élet stb és majd lesz valami. Egyre jobban úgy érezzünk a 3. lesz egyszer hirtelen... A lány 21 én 25. Szerintetek??? Érettebbek, tapasztaltabbak véleménye is érdekelne.
2014. júl. 29. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem őrültség. Azt csodálom, hogy 4 évig nem léptetek.
2014. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Szerintem még mielőtt kiköltöztök Hawaiira,hogy szörfdeszka kölcsönzőt nyissatok,előtte kéne egy kicsit kevésbé költségesen is együtt élnetek.

Nem véletlenül mondják azt,hogy lakva ismerszik meg az ember.

2014. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez amolyan máshogy épült fel eddig. Legtöbb kapcsolat az elején lángol, majd hamar kiég, miénk meg lassan építkezett fel, és most kezd beérni. Napról napra egyre közelebb vagyunk.
2014. júl. 29. 23:53
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, teljesen magyar valóságnak reális dologra gondoltunk. PL: albérlet városban, neki is munka nekem is. :)
2014. júl. 29. 23:55
 5/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Az úgy már jól hangzik :D
2014. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!