Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek a dolgok ellene szólnak, akkor nagy őrültség, ha mégis őt akarom?

Figyelt kérdés

1. hetente 1-2 alkalommal sokat iszik (nagyon!), ilyet én is szoktam néha, szóval annyira nem ítélem el, de azért mégis, kicsit az túlzás, ahogy ő csinálja

2. a haverjai mind ilyen tipikus folyton ivós emberek (többször isznak mint ő... de emellett mégis ilyen zseni típusok, szóval összességében nem tűnnek lecsúszottnak, de akkor is azok), és mindegyik ilyen nagy csajozós is ráadásul, megcsalás meg ilyesmi náluk csak annyi, hogy nevetnek rajta egyet... most elképzelem a szitut, hogy a barátom elmegy valahova, túl sokat iszik, és összeakad valami csajjal, ezek csak bátorítanák, ahelyet, hogy lebeszélnék...

3. Van egy csomó lány haverja (természetesen a legszebb lányok), akikkel napi szinten dumálgat is...

4. Nem az a dicsérgetős, romantikus típus, nem nagyon kapok tőle pozitív visszajelzéseket (én is ilyen vagyok, szóval ez mondjuk nem zavar, mert tudom hogy ő is máshogy fejezi ki ezt, mint ahogy én is.. de azért némileg zavaró)

Viszont mindezek ellenére nagyon összeillünk, mikor együtt vagyunk, az valami csodás, és ilyen összhangot én még senkivel nem éreztem, és megtesz értem mindent, nagyon figyelmes apróságokat és nagyobb dolgokat is... na meg tényleg eléggé egymásba szerettünk.

Nagyon naiv vagyok, ha a szívemre hallgatok csak?

Korábban 2 hosszú kapcsolatom volt, mindkettőnél a szívem és az eszem is azt mondta, hogy ő kell, hát most az eszem nagyon tiltakozik... külső szemlélőként hogy látjátok?

21 évesek vagyunk


2013. jún. 8. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a gond ezzel? Együtt ihattok. Éljen az alkohol! :D (Én is pont részeg vagyok) :P
2013. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem lazán megér!!!!!
2013. jún. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is majdnem:D
2013. jún. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond, legfeljebb tanulsz belőle!

Ez lett az előző kettő következménye is, mert hát most azok hatására már most riaszt a balf@sz-detektorod, de te még midig hezitálsz. Vszeg ez az egy még kell ahhoz, hogy legközelebb jól tudj dönteni..., vagy esetleg még egynéhány.

2013. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan egy zseni a gyerek?
2013. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezek leírt dolgok a Te szemszögedből, szerelemben használd az eszedet is, a lényeg Neked kell tudnod, beszélgetsz vele v, mi van, hogyan történik köztetek, próbát megér, N
2013. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, csak ne várj semmi komolyat, és készülj fel a lehető legnagyobb csalódásra. Addig is élvezd ki, amíg viszont szeretnek, sokaknak ez sem adatik meg.
2013. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy nyarat megér.
2013. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelműen így látjátok, hogy ez csak ilyen kis kaland lehet? (én is ezt érzem, és nem tudom ez nekem elég-e...)
2013. jún. 8. 01:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért vele is beszélhetnél a kételyeidről, és arról, hogy ez így nem biztos, hogy a végtelenbe visz együtt titeket, és akkor hátha vmit reagál, bár vszeg egy ilyen "világfi pléboj" életvitelű nem fogja egykönnyen beadni a derekát.

Ő ebből a bulizgatásokból/partizásokból táplálkozik, és ha leállna vele, az neki elvonás lenne (nemcsak pia szintjén), azt pedig kétséges, hogy bevállalná-e vkiért is.

2013. jún. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!