Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túlságosan félénk vagyok!...

Túlságosan félénk vagyok! Szerintetek mit tegyek? 15/ l Tényleg fontos csak normális nem perverz válaszokat!

Figyelt kérdés
Tetszik 1 srác de 1 szerűen leblokkolok előtte ezért nem tudok beszélni vele. Ti hogy győztétek le a félelmeteket? Mert ha nem lépek gyorsan akkor más lányé lesz. Tudom kicsi önbizalom növelés kéne de VALAMI KONKRÉTAT van valami trükk erre vagy nem is tudom mert nem bírnám végig nézni ahogy másé lesz. :(

2014. jún. 5. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
add meg fb-d priviben akkor többet tudok mondani
2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bukor Peti ***** válasza:
ne legyél félénk :-) menj oda hozzá és mond el neki amit igazán szeretnél.
2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szólítsd le kérdezz tőle vmi általánosat ha bejössz neki úgyis visszakérdez és beszélgettek:)
2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. tekints rá úgy, mintha egy barátnőd vagy barátod lenne

2. gondolj bele az ő helyzetébe is, nyilván neki se könyebb

2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
NŐJJÉ' FE'!!! Nyápic! Vedd kezedbe a sorsod!!! Lépjbe a fény közösségébe! Ave Sartorius!
2014. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt igy leirod egy papirra és a kezébe nyomod.
2014. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ezek jó ötletek összeszedem magam..vagy valami olyasmi..:") amm.. semmi személyeset nem szeretnék ijen oldalon megadni bocsi de nagyon köszi mindenkinek! Most adtatok 1 elég nagy löketet! ;)
2014. jún. 5. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
annyi a titka h ne gondolkozz előtte csak menj oda és szólalj meg. Ha meg belekezdtél muszáj leszel befejezni :)
2014. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem reménytelen vagy.

Menj még babázni,nem való neked senki,főleg ha hozzá sem mersz szólni.Szerencsétlen kislány.

2014. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok félénk csak ennél a srácnál lettem igazán ijen és ez egy kicsit frusztrál.Mottóm szeresd az embereket ha ismernélek tuti most megölelnélek..:3 ( nyugi nincs hari felpontoztalak had oszthasd tovább az észt! ;D )
2014. jún. 5. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!