Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire negatív a helyzet ha egy 17 éves srác egy 15 éves lányt szeret? Működhet ez a kapcsolat vagy egyáltalán ti ezt helyesnek látjátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy ha annyira bizonytalanok, hogy egy ilyen kérdés felmerül, akkor ez a kapcsolat nem fog működni.
2014. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Működhet, ha elég érettek vagytok hozzá, bár kicsit necces, hogy lehet később ő többet akar, mknt te. Vagy ha tud rád várni akkor bizony igazán szeret :) mi lassan 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt (ö most 18 lesz én 17 leszek )
2014. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg SZERETI, akkor nem érdekli mások véleménye. Engem nem zavarna, nem olyan nagy a korkülönbség.
2014. aug. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nagi88 válasza:

Most miért még fiatalabbat szeretnél? :)))


Vagy szexkapcsolat, akkor inkább ne erőltesd, ha lehet!


A 17 éves lányok kapcsolatra, már rég a felsőoktatásba járó vagy dolgozó srácokkal vannak elfoglalva, és amúgy ráadásul az úgy is természetes. Egy egészséges 17 éves lány legalább olyan érett vagy érettebb mint egy átlagos 21-22 éves pasi.

2014. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi kifogásolható nincs benne. :)

Sok boldogságot!

2014. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintemteljesen működőképes a dolog!
2014. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-2 év korkülömbségnél nincs jobb. Tökéletes így.
2014. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mellesleg én a fiú lennék és logikusan nem a testi kontaktust keresem ha már erre az oldalra jöttem :)

Érdekelt mások vélemény csupán hogy ez elfogatod e .

Mivel saját belátásom szerint 15 éves lányt még nagyon fiatalnak találom hozzá teszem nem kinézetileg bár én se tartozom az idősek táborába.De félek adtól a sok hozzá fűzéstől ami arról szól majd hogy miért egy fiatalabbal jöttél össze meg hasonló .Ezeket nem igazán honorálom . Igazából a tükörképem lány formátumba ez fogott meg igazán és ezért szeretem belé.

2014. aug. 20. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom a 17-et töltötte mikor összejöttünk, én 15 voltam (másfél év van köztünk) és 3 éve vagyunk együtt :) szerintem ez így pont optimális korkülönbség, nincs vele semmi probléma
2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nem elfogadott, bár 10-ből 9 15 éves lány, ha van barátja, minimum 17 éves, de hagyjuk ezt... ez téged meggyőz arról, hogy hagyni kellene egy ilyen kapcsolatot?
2014. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!