Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom, és hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, és hogyan?

Figyelt kérdés
A szüleim éppen vállnak,apám rendesen belekevert engem is ebbe a dologba de ebbe most nem akarok belemenni. Totál kikészültem ettől az egésztől. Pár nap múlva lesz majd egy dolog amit el kell mondanom apának,aminek nem fog túlzottam örülni,és félek örökre megutál. Van egy barátom,már 2 éve együtt vagyunk. Valahogy mindig úgy jön ki,hogy rajta vezetem le a feszültségem,de nem szándékosan. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, és ő is ezt mondta,csak azt is hogy elege van ebből. Csak az a baj,hogy most a válás miatt nagyon stresszes vagyok és sokszor van hogy a barátom felbosszant apró dolgokkal. Nem tudom mit tegyek nem tudom mindig visszafogni magam és kiakadok. De ha ez így folytatódik annak nem lesz jó vége, de ezt egyikőnk se akarja. Segítsetek :/ Normális válaszokat légyszíves.

2014. aug. 20. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz, azt a széltől is óvód, és ügyelsz ré, hogy ne okozz neki fájdalmat. Te mennyire szereted az adott embert, ha rajta töltöd ki a feszültséget? A szüleid válása jó ürügy számodra, hogy az alapfeszkódat mint búnbakok vigyék el, ami a te viselkedéskultúrád, önuralmad, és neveletlenséged hiányossága.
2014. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szüneteltessetek és ha lenyugodnak a kedélyek akkor

Mond el az apukádnak ezt a dolgot .és hány évesek vagytok ?

2014. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Gondolkozz és szedd össze magad! Mit kell el mondani apának?

Ne!Ne A Barátodon vezesd le!

2014. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18-ak mind a ketten. Azt most nem írnám le ha nem baj ez elég magánügy. Tudom, de nem direkt csinálom, csak egyszer csak robbanok nem akarom megbántani, de mégis megteszem és azt mondja hogy megőrül tőlem néha :(
2014. aug. 20. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
De ilyenkor az összes dolog felbosszant. Úgy érzem hogy ő sem ért meg engem igazán :/
2014. aug. 20. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ott kéne hagynod a párodat, mert neked még nem való kapcsolat.
2014. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne nekem való kapcsolat? Mindenkinek lehet rossz időszaka :/
2014. aug. 21. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most egy kis egyedüllét jót tenne neked én mindig elvonulok valahova 1-2 órára parkba futni brigázni vagy egy erőbe sétálni vagy valahova horgàszni. A friss levegő a csend aranyat ér az ilyen helyzetekben.
2014. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyam is apamon vezeti le a feszultseget...szivesen behuznek neki olyankor:DD
2014. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!