Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok képes szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes szeretni senkit hosszútávon?

Figyelt kérdés

Eddig két komoly kapcsolatom volt,most épp a harmadikat élem.(Ezeken kívül sosem volt kapcsolatom...)

Azt vettem észre,hogy egy idő után (mondjuk egy év)kihal a szerelem,és a helyébe puszta barátság költözik.Nem kívánom a párom,teljesen frigidnek érzem magam. Az a tűz,ami az elején perzselt,és vágy,már eltűnt,és nyoma sem maradt.Ha például a nyakamat csókolja,semmit sem érzek,inkább elutasító vagyok.Van,hogy akár egy hónapig nincs közöttünk testi kapcsolat,és nem is hiányzik.Csók is szinte havi rendszerességgel,és azt sem hiányolom. Sokat gondolok az egyedüllétre. Nem szeretném felrúgni mégsem a mostani kapcsolatomat. Már együtt élünk ráadásul...Miért vagyok egy érzelmi csődtömeg? A párom mindenből a legjobbat próbálja adni,imád,és ő a lelkitársam. Megbízható,komoly,és érett. Mégis mi lehet a probléma? Miért nem tudom szeretni? Sem őt,sem mást? Ő egy csodálatos ember. Úgy érzem,nem tudmám elképzeni,hogy más karjai közt lássam. N/23



2014. aug. 20. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok sajnos énis.
2014. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ezen agyalok.
2014. aug. 20. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
hajaj, nálam is ez van.. de mi sokat nevetünk együtt, ő kell mellém, mert más nehezen tűrne el :D
2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismerős érzés, sajnos az okát én sem tudom
2014. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szerelmem óta vagyok így... Azóta nem tudok mást szeretni, nem tudom miért, nagyon szar. Főleg amikor már belémszeretett a csaj, én meg nem akarok hazudni :'(
2014. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
3 oka lehet... 1) Nem elégít ki maximálisan. 2) Mégse hozzád való. Hiába csodálatos ember, mégse becsülöd meg. Ha nincs közös témátok, ha nincs közös érdeklődési körötök, ha nincs közös hobbitok, akkor a szerelem gyorsan elmúlik. 3) A régi komoly kapcsolataidat még nem heverted ki, és túl korán kezdtél új kapcsolatba.
2014. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges megoldások: vagy szakítasz vele és több évig egyedül leszel; vagy elkezdtek együtt valami hobbit, akár pl. a geocachinget.
2014. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kommentedben ott a válasz."Folyamatosan ezek agyalok" Na látod ez a baj
2014. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!